استاندار آذربایجان غربی در مراسم افتتاح تقاطع غیر همسطح جهاد در خوی، این شهرستان را یکی از قطب های تولید و سرمایه گذاری استان برشمرد.

مهندس سعادت با اشاره به جایگاه خوی در بخش های مختلف از جمله صنعت، کشاورزی و گردشگری اظهار داشت: خوی یکی از قطب های تولید و سرمایه گذاری استان است و ما انتظار داریم شهروندان خویی ساکن در خوی و دیگر شهرها، از ظرفیت های متعدد این شهرستان در  جهت سرمایه گذاری و تولید استفاده کنند .

وی با بیان اینکه در سال 95 شاهد اجرای طرح های خوبی در خوی بودیم تصریح کرد: خوشبختانه در سال گذشته طرح ساخت بیمارستان آیت اله خویی پیشرفت خوبی داشت و امسال هم با روند خوبی در حال اجرا است، همچنین جاده رازی نیز در سال گذشته توانست بعنوان طرح ملی ثبت شده و اعتبار ملی جذب کند، طرح ساخت پایانه رازی نیز هم اکنون در مرحله تملک اراضی قرار دارد و با اتمام تملک، عملیات اجرایی آن بلافاصله آغاز خواهد شد .

سعادت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در نام گذاری سال 96 نیز اظهار داشت: در سال تولید و اشتغال وظیفه ما این است که در راستای اشتغال زایی جوانان گام های مهمی برداریم .

وی در ادامه به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره نمود و افزود: جمهوری اسلامی با قرائتی که حضرت امام از حکومت اسلامی داشت و با نثار خون شهیدان و آرای مردم تأسیس شده و نماد مردم سالاری دینی می باشد و ما باید با تمام قوا و با مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو این مسیر را ادامه بدهیم .