به گزارش خبرگزاری برنا مرکزی ؛  مرتضی امیدی تصریح کرد : به مناسبت هفته جوان جشنواره امید و نشاط طی روزهای 17 تا 19 اردیبهشت‌ماه در شهرهای مختلف استان مرکزی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این جشنواره 17 اردیبهشت ماه به میزبانی ساوه برگزار می‌شود، دوشنبه 18 اردیبهشت‌ماه نیز این جشنواره در اراک برگزار خواهد شد و سه‌شنبه نوزدهم اردیبهشت‌ماه کمیجان میزبان برگزاری این جشنواره است.

امیدی خاطر نشان کرد:  این جشنواره ها با هدف  الگوسازی در زمینه نشاط وامید از طریق معرفی وتجلیل از موثرین  در نشاط آفرینی جوانان، معرفی ظرفیت ها وابعادشادی نشاط امید در فرهنگ ملی وتغییر نگرش جوانان، ارتقای فرهنگ نشاط وشادی وامید در بین نسل جوانان وایجاد فضایی جذاب ، شاد ، مفرح به منظور غنی سازی اوقات فراغت جوانان برگزاری می گردد

معاون فرهنگی وامور جوانان  اداره کل ورزش وجوانان استان مرکزی گفت : در این جشنواره که با همکاری معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی و دستگاه‌های عضو ستاد ساماندهی امور جوانان برگزار خواهد شد، قرار است از نخبگان جوان در عرصه‌های قرآنی، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، هنری و ... تقدیر به عمل آید.