به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، محمد مشهدی آقایی مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در پیامی آغاز هفته جوان را که متبرک به نام حضرت علی اکبر(ع) الگوی جوانان ایرانی شده است را به جوانان غیور و متدین ایران اسلامی خصوصا جوانان سرافراز استان قزین تبریک و تهنیت گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم ا...الرحمن الرحیم

جوانان ایران اسلامی الگوی برتر خود را در حضرت علی اکبر(ع) که آئینه تمام نمای نبی مکرم اسلام حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) می باشد یافته و پرتوی از نور مهر وجود او را در تاریخ انقلاب اسلامی خود به نظاره نشسته است.

به تعبیر زیبای مقام معظم رهبری جوانی فصل جوشش آرمان خواهی و ایجاد تغییرات در محیط پیرامون است چرا که اگر غیر از این بود هیچ امیدی به اصلاح در جوامع وجود نداشت چراکه گذشت زمان انسان را محافظه کار می کند.

جوانان بدون شک مهمترین و ارزشمندترین سرمایه های ایران اسلامی هستند که می توانند آینده موفقیت آمیز ایران اسلامی را در عرصه های جهانی تضمین کنند.

جوانی دوران جنبش، تلاش، کوشش، شور و هیجان است و جوان در فطرت و سرشت خویش حق گرا و خداگراست و ویژگی هایی نظیر تمایل به ابتکار، خلاقیت و زیبایی دارد و باید زمینه های رشد این خصوصیات فطری برای او فراهم شود.

جوانی بهترین، فعال ترین و شاداب ترین دوره عمر هر انسانی دوره جوانی است و حضرت علی اکبر (ع) بهترین الگو برای جوانان ایران اسلامی است و انتظار می رود جوانان عزیز در زندگی خود آن حضرت را الگوی خود قرار دهند.

اینجانب ضمن بزرگداشت و تبریک این روز خجسته میلاد حضرت علی اکبر(ص) و روز جوان را تبریک و تهنیت عرض نموده و صمیمانه‌ترین تبریک را نثار روحیه بلند و همت والا و تلاش آینده ساز جوانان در راه رسیدن به قله‌های عظمت ملت مسلمان ایران می‌نمایم.

امید است همواره در راه رسیدن به قله های موفقیت و افتخار در سایه الطاف حضرت حق و توجهات حضرت ولی عصر(عج) و زعامت و رهبری نایب برحق امام زمان(عج) حضرت آیت ا...العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) موفق، پیروز و سربلند باشید.