به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، افشین حیدری در آیین استقبال از تیم منتخب کشتی فرنگی خوزستان در فرودگاه اهواز اظهار کرد: انشاالله با کمک رئیس هیئت کشتی خوزستان برای کشتی این استان برنامه های ویژه ای داریم تا بتوانیم در سال ۹۶ میزبانی های خوب و حضور ورزشکاران را در مسابقات آسیایی ـ جهانی داشته باشیم.

وی ادامه داد: قبلا هم با رئیس فدراسیون کشتی برای حمایت و نگاه ویژه به کشتی خوزستان صحبت هایی داشتیم تا با توجه به استعدادهای خوبی که خوزستان دارد استفاده از ورزشکاران توانمند این استان جزو اولویت های فدراسیون کشتی باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان بیان کرد: وقتی رئیس هیئت کشتی خوزستان گفت رقابت های جام دوستی ایران و آفریقا در کازابلانکا برگزار می شود به وی اعلام کردم که اصلا نگران هزینه ها نباشید و الحمدلله و شکر خدا توانستیم هزینه را فراهم و تحویل ورزشکاران بدهیم.

حیدری ادامه داد: الحق ورزشکاران کشتی فرنگی خوزستان با افتخار و دست پر به استان برگشتند و همینجا از تمامی ورزشکاران تقدیر و تشکر می کنم.

وی عنوان کرد: هدیه ناقابلی را نیز به ورزشکاران اهدا می کنیم. اعتقاد داریم که پاداش و هدیه ورزشکاران قبل از اینکه عرق آنها خشک شود باید به آنها تعلق بگیرد.

به گزارش خبرنگار برنا، تیم منتخب کشتی فرنگی خوزستان در رقابت‌های جام دوستی ایران و آفریقا در کازابلانکا مراکش جام قهرمانی را از آن خود کرد.