به گزارش برنا-ایلام-متن پیام تبریک بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روابط عمومی آئینه تمام نمای مراکز، سازمان‌ها و نهادهای مختلف است که با هدف بهبود کیفیت خدمت‌رسانی به مردم و ارتقای سطح ارتباطات با بخش های مختلف یک جامعه، ایجاد شده است.

اگر ارتباطات معقول و منطقی بر اساس ارزش‌های جامعه پی‌ریزی و بنا گردد، عمده‌ترین عامل توسعه انسانی است. روابط عمومی با تلاشی آگاهانه موجب خلق جامعه‌ای انسانی‌تر بر مبنای همیاری گسترده‌تر و گسترش‌دهنده‌ی ژرفای معنای عمیق انسانی است.

از تمامی مدیران و مسئولین سازمان ها و ادارات اعم از دستگاه های اجرایی، دانشگاه ها، بانک ها و شهرداری ها انتظار می رود با برنامه ریزی و حمایت عملی، تقویت و ارتقای روابط عمومی ها را جدی بگیرند و این ظرفیت کلیدی و اثر بخش را در تبیین خدمات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست ها و اقدامات دولت تدبیر و امید را بیش از گذشته فعال کنند.

اینجانب به نوبه خود فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه؛ روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی بویژه به جامعه خدوم و پرتلاش مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های دولتی، نهادهای عمومی و غیردولتی تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون این عزیزان را از درگاه ایزد متعال مسئالت می نمایم.