به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ سهراب سالاری در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت:طی یکسری اقدامات فشرده اطلاعاتی از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان مشخص گردید بخش عمده فعالیت  اعضای این باند در  کشور پاکستان بوده است .

دادستان رودبار جنوب  با اعلام اینکه اعضای این باند مجهز به انواع مختلف سلاح های جنگی بوده اند،تصریح کرد:قاچاقچیان قصد انتقال محموله سنگین 900کیلوگرمی مواد مخدر از نوع تریاک را به استان های مرکزی کشور را داشتند که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان کرمان زمین گیر شدند.

این مقام قضائی تصریح کرد:پس از شناسایی و رصد کامل فعالیت این باند، ضربه به این باند در دستور کار دستگاه اطلاعاتی وامنیتی استان  قرار گرفت وشامگاه گذشته طی یک درگیری وتعقیب گریز  مسلحانه که به مدت دو ساعت در منطقه چاه بلوچ از توابع شهرستان رودبار جنوب به طول انجامید،باند مذکور منهدم شد.

سالاری عنوان کرد:در این عملیات یکی از اشرار مسلح به ضرب گلوله به هلاکت رسید و همچنین خودروی حامل موادمخدر نیز کشف و ضبط گردیده است.

کرمان ؛ خط مقدم مبازه با مواد مخدر در کشور

شایان ذکر است استان کرمان بدلیل موقعیت جغرافیایی وهمجواری با استان های هم مرز با کشورهای افغانستان وپاکستان محل ترانزیت موادمخدر به سایر استان های کشور می باشد و دستگاه های انتظامی وامنیتی استان کرمان همواره در خاکریز مقدم مبازه با مواد مخدر بوده اند