به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ علیرضا رزم حسینی در جلسه مشترک ستاد انتخابات استان کرمان با هیات های نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا که در سالن پیامبراعظم(ص) استانداری برگزار شد، افزود: متاسفانه در برخی مواد شاهد تخلفاتی در روند تبلیغات کاندیداهاهستیم که این موضوع در همه انتخابات ها کم و بیش وجود داشته و با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به نامزدها، هواداران آنها  و روسای ستادهای انتخاباتی می توان این موضوع را برطرف کرد.

وی خاطرنشان کرد: استان کرمان، نخستین استانی بوده که سامانه کامل انتخاباتی را فعال کرد و در این زمینه استانی پیشرو و دارای رتبه برتر بوده است و در تداوم این اقدامات، تلاش می شود که انتخابات با کمترین مساله در استان برگزار شود.

رزم حسینی تاکید بر امنیت انتخابات را از موضوعات مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی برشمرد و ادامه داد: انتخابات موجب تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و باید با کمترین حاشیه و بالاترین امنیت برگزار شود.

وی یادآور شد: بر پایه بصیرت سیاسی و هوشمندی مردم و اتخاذ تدابیر مناسب، انتخابات گذشته در استان کرمان در امنیت کامل برگزار شد.

استاندار کرمان بر حفظ وحدت و همدلی در جامعه تاکید و بیان کرد: مردم استان کرمان همواره مشارکت بالای 65 درصدی در تعیین سرنوشت خود داشته اند و بی شک در انتخابات پیش رو نیز این امر تکرار خواهد شد.