سید صالح فاضلی در گفتگو با خبرنگار برنا در شادگان، به برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره و عنوان کرد: حضور گسترده مردم در پای صندوق های رأی مهر تأیید دوباره ای بر حمایت مردم از نظام اسلامی است.

وی با بیان اینکه فرهنگیان با حضور در صحنه انتخابات شور و نشاط ایجاد می کنند، افزود: معلمان و دانش آموزان باید با حضور پرشور و حماسی خود فضای انتخابات را گرم کنند و همه مردم جامعه را به مشارکت حداکثری در پای صندوق های رأی تشویق کنند.

مدیر اداره آموزش و پرورش شادگان بیان کرد: فرهنگیان شهرستان شادگان با تمام توان و قدرت برای تشویق همه دانش آموزان و خانواده های آنها در انتخابات مهم ۲۹ اردیبهشت نهایت تلاش را به لحاظ حضور حداکثری به کار خواهند بست.

فاضلی مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را مورد تاکید قرار داد و گفت: حضور مردم در صحنه های سرنوشت ساز انقلاب ناامیدی و یاس دشمن را به همراه دارد.

وی در پایان، با دعوت از معلمان و دانش آموزان و کلیه جامعه فرهنگیان شهرستان شادگان برای حضور حداکثری و فعال در انتخابات پیش رو گفت: فرهنگیان و دانش آموزان از انقلاب اسلامی تاکنون در تصمیم گیری ها و تحولات کشور نقش سازنده ای داشته اند.

خبرنگار: مرتضی صویلاتی