به گزارش برنا به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان، ابوالقاسم امان اللهی در نشست معاونان صدا و سیمای مرکز کردستان و جمعی از مدیران و مسئولین برگزاری بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانهای رسانه ملی، گفت: صدا و سیمای مرکز کردستان شهریور امسال، میزبان بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانهاست.

امان اللهی افزود: میزبانی جشنواره بیستم تولیدات رادیویی و تلویزیونی یکی از مهمترین رویدادهای سالهای اخیر و فرصتی برای معرفی فرهنگ غنی کردستان است و در همین راستا انتظار می رود از تمامی ظرفیت های استان در این بخش بهره برداری شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان با بیان اینکه تاکنون جلسات هماهنگی و کمیته های متعددی در سنندج و تهران برای برگزاری مطلوب این جشنواره ملی برپا شده است، گفت: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص فرهنگی بودن استان کردستان، باید زمینه برگزاری هرچه بهتر این جشنواره فراهم شود.

وی با اشاره به لزوم همکاری تمامی ادارات و سازمان های دولتی در استان کردستان برای برگزاری هر چه بهتر این جشنواره، یادآور شد: همکاری و تعامل بین بخشی و بهره برداری از ظرفیت ها و توانمندی های استان کردستان در راستای برگزاری جشنواره ای آبرومند یکی از نیازهای لازم و ضروری است و انتظار می رود شاهد عملی کردن این مهم باشیم.

صدور احکام مسئولین کمیته های استانی بیستمین جشنواره  تولیدات رادیو و تلویزیونی مراکز استانها کردستان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان در راستای برنامه ریزی و برگزاری منسجم و با شکوه جشنواره بیستم تولیدات رادیو و تلویزیونی مراکز استانها مدیر کل صدا و سیمای مرکز کردستان در چهارمین جلسه هماهنگی در احکام جداگانه، مسئولان کمیته های استانی بیستمین جشنواره تولیدات رادیو و تلویزیونی مراکز استانهای صدا و سیما را منصوب کرد. جشنواره بیستم در نیمه اول شهریور به میزبانی کردستان برگزار می شود.

در این مراسم علی مرادی به عنوان مسئول کمیته برگزاری افتتاحیه و اختتامیه، اسماعیل شریفیان مسئول کمیته تشریفات، مسلم ابراهیمی مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی، امین اقبالی مسئول کمیته اسکان و پذیرایی، مجاهد بنی عامریان مسئول کمیته سیما، علیرضا قهرمانی مسئول کمیته صدا، علیرضا خوش گفتار مسئول کمیته خبر، فرهاد میمنت آبادی مسئول کمیته پژوهش، پیمان سلیم فرد مسئول کمیته موسیقی، سید علی موسوی مسئول کمیته امنیت، سید صداقت الله موسوی مسئول کمیته پشتیبانی و امور مالی، حسینعلی رحمانی مسئول کمیته فنی و صمد وطن خواه مسئول کمیته فرهنگی و هنری منصوب شدند.

ابوالقاسم امان اللهی در مراسم اهدای این احکام با اشاره به آمادگی استان برای برگزاری هر چه مطلوب این جشنواره گفت: از ظرفیت مشاهیر و هنرمندان استان در جهت معرفی فرهنگ غنی استان استفاده می شود.

وی به مسئولین کمیته های 13 گانه این جشنواره توصیه کرد تا زمینه های لازم را برای بهره گیری از این فرصت ماندگار و ارزشمند، در استان فراهم کنند.