به گزارش خبرگزاری برنا در تهران، سیدحسین هاشمی در جلسه شورای اداری استان تهران که با حضور عادل آذر،رییس دیوان محاسبات کشور،معاونان استاندار،جمعی از فرمانداران و مدیران استان برگزار شد گفت: در حال حاضر آرامش و امنیت کشور برای برگزاری انتخابات ارزشمند است تا این انتخابات با عظمت برگزار شده و آنچه خیر مملکت است محقق شود.

وی افزود: همه دستگاه های اجرایی برای برگزاری انتخاباتی باشکوه با ستاد انتخابات استان همکاری کنند و مدیران استانی به عنوان سربازرس شعبه های أخذ رأی آمادگی خود را اعلام کنند.

استاندار تهران با بیان اینکه انتخابات 29 اردیبهشت ماه مهم و کلیدی است عنوان کرد: مردم را برای حضور گسترده در پای صندوق های رأی تشویق کنید و تلاش کنید آرامش و سلامت انتخابات همانند تجربه انتخابات سال 94 تکرار شود .

هاشمی در بخش دیگری از سخنانش به موضوع مطرح شده در جلسه در مورد مرکز جذب سرمایه گذاری در استان تهران اشاره کرد و افزود: چند دستگاه در زمینه معرفی نماینده تام الاختیار کوتاهی می کنند که باید از سوی معاونت امور اقتصادی استانداری گزارش شود.

وی تولید و اشتغال را در کشور کلیدی دانست و گفت: اقتدار هر نظام براساس تولید است و هر کشوری که در تولید قدرتمند است حرفی برای گفتن دارد.

در ادامه حسن کریمی،رییس کمیته بازرسی ستاد انتخابات استان تهران با بیان اینکه بیش از 7 هزار بازرس در انتخابات استان فعال هستند گفت: با همکاری همه دستگاه ها کار آموزش این تعداد بازرس انجام شد و همه دستگاه ها همکاری خوبی در تامین امکانات تا کنون داشته اند.

وی افزود: مدیرانی که می توانند در روز برگزاری انتخابات به عنوان بازرس ویژه همکاری کنند اعلام آمادگی کنند.