به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ، سردار"حبیب اله جان نثاری" در نشست قرارگاه ظفرفرماندهی انتظامی استان لرستان، اظهار داشت: تمهیدات لازم توسط این قرارگاه عملیاتی در فضایی کاملاً امن برای استان های سراسرکشور جهت حضور پر رنگ آحاد مردم در پای صندوق های رأی اندیشیده شده است.

وی با اشاره به اینکه مهمترین دستاورد و ارمغان قرارگاه ظفر، ایجاد آرامش برای رأی دهندگان است ، عنوان کرد: یگان ویژه همچون گذشته تمام توان خود را برای تامین امنیت انتخابات و برگزاری این مهم به دور از حاشیه و ایجاد آرامش به کار خواهد گرفت.

جانشین فرمانده یگان ویژه ناجا با بیان اینکه کنترل و نظم بخشی این ماموریت محصول کار جمعی همه کارکنان در نیروی انتظامی است، افزود: امنیت انتخابات و ایجاد آرامش برای رأی دهندگان، ضامن سلامت و مشارکت حداکثری مردم است؛ این امنیت، قدرت و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی درپی خواهد داشت.

وی تصریح کرد :یگان ویژه در این ماموریت با بهره گیری از نیروهای آموزش دیده، مومن و متعهد در کنار تجهیزات نوین و پیشرفته و با برنامه ریزی دقیق و مدون خود آماده برقراری نظم و امنیت کامل این ماموریت مهم خواهد بود.

این مقام انتظامی بیان داشت: نیروهای یگان ویژه در همه حال آمادگی لازم برای برگزاری امنیت و آرامش و برخورد با ناهنجاری را دارند و از مدت‌ها قبل از انتخابات نسبت به ارتقاء آمادگی رزمی، عملیاتی و آمادگی بصیرتی خود اقدام کرده است؛ در این راستا، از ابتدای سال جاری نیز آموزش به دیگر واحدهای نیروی انتظامی در سراسر کشور را دستور کار خود قرار داده است.

جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا افزود: آنچه که مربوط به نیروی انتظامی و یگان های ویژه ناجا در عرصه انتخابات است، برگزاری امنیت انتخابات در فضایی همراه با آرامش برای رأی دهندگان است که از مدت ها قبل، نسبت به تحقق این مهم، برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است.

سردار جان نثاری با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات، اذعان کرد: علیرغم تمامی تلاشهای دشمنان نظام مبنی بر عدم شرکت مردم در انتخابات، به حول قوه الهی شاهد انتخابات پرشوری خواهیم بود و مردم با حضور خوددر پای صندوق های رأی، دشمنان را بار دیگر مأیوس و ناامید خواهند کرد.