به گزاری خبرگزاری برنا از مشهد، حجت‌الاسلام حسن روحانی در جمع خیل عظیم مردم مشهد در ‌‌ورزشگاه تختی اظهار داشت:  ‌مشهد شهر شگفتی‌ها‌ست آسمان آن با شما‌ست.

وی ادامه داد: رحمت خدا هم با خراسان است سلام بر مردم غیور خراسان سلام بر خراسان رضوی، شمالی و جنوبی سلام بر آن امام رئوفی که از همیشه غریب‌تر است و سلام بر جوانان مشهد و خراسان، سلام بر دختران، سلام بر پسران، سلام بر غیورمردان سلام بر اندیشه و هنر و سلام بر دانشگاه و آزادی.

روحانی بیان کرد: مردم عزیز مشهد مقدس خراسان عزیز خراسان بزرگ امروز روز سرنوشت ملت بزرگ ایران است ما می‌خواهیم در روز جمعه بین فریب و صداقت یکی را انتخاب کنیم.

وی ادامه داد: مردم عزیز مشهد مقدس خراسان عزیز خراسان بزرگ امروز روز سرنوشت ملت بزرگ ایران است ما می‌خواهیم در روز جمعه بین فریب و صداقت یکی را انتخاب کنیم.

وی بیان کرد: شما بدانید رئیس جمهور رئیس شورای عالی دفاع است با یک تصمیم درست یعنی جنگ و با یک تصمیم یعنی صلح دنیا و منطقه را بشناسیم.‌

رئیس جمهوری تا‌کید کرد: جمله‌ای را هیچ جا نگفته‌ام اما در مشهد می‌گویم وقتی این آقای جدید در آمریکا روی کار آمد یک لبه گازانبر درست شد ما در ایران گاز انبر نداریم ما لبه گازانبر خارجی را هم پودر می‌کنیم ما نمی‌گذاریم تحریم به کشور برگردد.

روحانی ادامه داد: چه قدر راجع به هواپیما با شما صحبت کردم بحث سر هواپیما نیست بحث سر قول نماینده‌ مردم با مردم است گفتند که هواپیما کاغذی است بعد وقتی هواپیما رسید یکی از سران دلواپسان نامه‌ای به من نوشت که شما سراغ هواپیما رفتی ایرباس آوردی چرا بویینگ خریدی و امروز 4 فروند هواپیمای دیگر به ایران رسید.