به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه تروریستی تهران  تاکید کرد: توطئه دشمنان در اراده ملت ایران و پاسداری از انقلاب تاثیری ندارد.

 مجید کیانپور گفت: حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران که طی آن تعدادی از هموطنان عزیز ما مجروح و یا به شهادت رسیدند نشان داد دشمنان از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی فروگذار نخواهند بود و برای رسیدن به خواسته های کثیف و غیر انسانی خود به هر حربه ای دست می زنند.

این نماینده  تصریح کرد: تاریخ انقلاب نشان می دهد دشمنان ما هرگز نخواهند توانست با چنین اقدامات مذبوحانه ای در عزم و اراده مردم ولایتمدار خللی وارد کنند

کیانپور خاطر نشان کرد: کشور ما پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره از آزمون های سخت پیش رو سرافراز و سربلند بیرون آمده است و این اقدامات کورکورانه عزم ملت را در پاسداری از خاک پاک این سرزمین دوچندان خواهد کرد.

وی افزود: ایمان داریم که در سایه رهبری مدبرانه امام خامنه ای و بیداری و هوشیاری نیروهای نظامی و انتظامی و به ویژه سربازان گمنام امام زمان(عج) از این پس شاهد چنین اقداماتی در هیچ نقطه ای از خاک این سرزمین نخواهیم بود.

کیانپور اظهارکرد: اینجانب به عنوان یک ایرانی و به نمایندگی از مردم همیشه در صحنه استان لرستان و به ویژه مردم شهید پرور و انقلابی دورود و ازنا ضمن محکوم کردن این حرکت تروریستی اعلام می دارم برای پاسداری از کیان ایران اسلامی تا پای جان خواهیم ایستاد و هرگز اجازه نخواهیم داد برای لحظه ای امنیت و آرامش مردم سرزمین ایران به مخاطره بیفتد.