به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، علی ربیعی در دیدار با جمعی از فعالان تشکل‌های کارگری در استان خراسان رضوی اظهار داشت: یکی از اولویت‌های دولت فراهم کردن زمینه افزایش دستمزد و رفاه برای تمامی اقشار جامعه بوده است تا از این طریق فاصله طبقاتی از میان برود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: برای از میان بردن بسیاری از مشکلات اجتماعی نیازمند این هستیم که دستگاه‌های مختلف در کنار یکدیگر باشند و هم افزایی مناسبی در این راستا داشته باشند.

ربیعی با اشاره به آسیب‌های اجتماعی همچون طلاق و بیکاری افزود: تغییر سبک تفکر و زندگی و همچنین نامنی‌های روانی و اخلاقی سبب شده است تا شاهد مشکلاتی در حوزه آسیب‌های اجتماعی باشیم که باید با هم افزایی این مشکلات را برطرف کرد.

وی با اشاره به سهم تعاون در اقتصاد کشور گفت: در حال حاضر از چرخه اقتصاد کشور، حدود 25 درصد در اختیار بخش تعاون است و باید سهم این بخش را در اقتصاد افزایش دهیم.

عبدالرضا عزیزی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار با اشاره به مشکلات حوزه بانکداری اظهار داشت: در این حوزه نیازمند اصلاح قوانین هستیم زیرا از دل قوانین فعلی حوزه تجارت و بانکداری امکان اشتغال زایی وجود ندارد.