به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، این تئاتر کاری از گروه تئاتر لال بوده و داستانی اجتماعی در قالب 3 اپیزود جذاب دارد که تقریبا دو هفته به نمایش گذاشته خواهد شد.

نویسنده، طراح و کارگردان این نمایش، سید جواد اشکذری است و سپیده کلالی، سعید صادقی، سامان سالاری، علی رضا رواندل، پرستش سلطانی، زهره مرادی و علی رضا سوزنچی (به ترتیب ورود به صحنه) به ایفای نقش می پردازند.

همچنین مرتضی مومنی و اشکان آقاجانی به عنوان بازیسازان، احسان دلدار با عنوان برنامه ریز و دستیار اول کارگردان، ترانه زیبایی به عنوان دستیار کارگردان، علی رضا سوزنچی به عنوان مدیر تولید و  فرشید تمری به عنوان سرپرست گروه در این نمایش فعالیت می کنند.

مدیر روابط عمومی این نمایش، بنیامین یوسف زاده است و آهنگساز این تئاتر مهدی حسنی، طراح صحنه؛ میثم نویریان، طراح لباس؛ محبوبه سلطانی، طراح گریم؛ سمیه ارقبایی، طراح نور؛ محمود کریمی، طراح پوستر و بروشور؛ جلال حاجی زاده و عکاس نمایش؛ مرجان حسین زاده خواهند بود.

گروه موسیقی متشکل از مهدی حسنی، مهران خلیلی، حسن قصابیان و رضا شجاعی است و کار دستیار صحنه، مدیر صحنه، منشی صحنه و مسئول هماهنگی به ترتیب بر عهده فرهاد رضایی، نوید تقی زاده، زهره خیابانی و زهرا رمضانی خواهد بود.

«زندگی؛ شاید همین حالا» از دوم تا 15 مرداد از ساعت 20:15 در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد واقع پارک ملت- مجتمع فرهنگی هنری امام رضا(ع) میزبان علاقه مندان عرصه فرهنگ و هنر خواهد بود.

فروش بلیت اینترنتی این نمایش از محل سایت مشهد گیشه به آدرس www.mashhad-gisheh.com امکان پذیر خواهد بود.