به گزارش برنا آذربایجان غربی، فینال نخستین جشنواره ورزش های بیلیاردی بعد از ظهر یکشنبه هشتم مرداد ماه برگزار شد و طی آن تیم توپ سیاه ۲ متشکل از کاوه زرعکانی و مهدی راسخی با برتری در مقابل تیم توپ سیاه ۱ متشکل از علی مقصود و امیر خورسند قهرمان نخستین جشنواره ورزش های بیلیاردی در رشته ناین بال تیمی شد. در دیدار رده بندی تیم الف متشکل از معین خدری و مهران ارشادی با نتیجه ۳ بر ۱ در مقابل تیم ارس متشکل از علیرضا وهاب و وحید باوی به پیروزی رسید و در رده سوم ایستاد.

نخستین دوره جشنواره  بزرگ ورزش های بیلیاردی با حضور بیش از ۳۵۰ ورزشکار بانو و آقا از استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اصفهان، اردبیل، البرز،ایلام ،بوشهر،تهران،خراسان رضوی، خوزستان، خراسان جنوبی، چهارمحال و بختیاری، زنجان، فارس ، قزوین ، کردستان، کرمانشاه، کرمان ، کهگلویه و بویر احمد، گیلان، گلستان ،لرستان ،  منطقه آزاد ارس،مازندران، مرکزی ،هرمزگان و همدان ۳۱ تیر ماه تا هشتم مردادماه برگزار شد.

این جشنواره در رشته های اسنوکر شش توپ انفرادی، ایت بال انفرادی، اسنوکر ۱۵ توپ تیمی، ناین بال تیمی و اسنوکر پیشکسوتان در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد که بیش از ۴۰ داور ملی و بین المللی برای قضاوت در آن حضور داشتند.