خبرگزاری برنا لرستان _گروه ورزشی: بنا به گفته اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان ، انتخابات هیات ووشو استان لرستان در روزهای آتی برگزار خواهد شد.

جهانگیر صحرانشین رئیس ۱۶ سال گذشته این هیات همچنان کاندیدا تصدی این سمت است، این در حالیست که صحرانشین این بار برای انتخاب توسط مجمع این هیات کار بسیار سختی را در پیش دارد، چرا که اینبار در کنار خود آقایان "عباس دریکوند" از قهرمانان پیشین این رشته و کیارش بیرانوند از مدیران  استان  را در کنار خود به عنوان کاندیداهای تصدی این جایگاه می بیند.

این در حالیست که صحرانشین در هیچ کدام از انتخابات های قبلی این هیات با چنین وضعیت دشواری روبرو نبوده و معمولا رقیب آنچنان سرشناسی را در مقابل خود ندیده است.

انتخابات این دور در حالی برگزار می شود که بسیاری از قهرمانان فعلی و پیشین این رشته ورزشی از عملکرد طولانی صحرانشین به عنوان رییس  هیات ووشو اعلام نارضایتی کرده اند  بشکلی که حتی اعتراض خود را نسبت به عملکرد صحرانشین به گوش عزیز پور مدیر کل ورزش و جوانان و دکتر علی نژاد رئیس فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران رسانده و از این مسئولین درخواست کرده اند که از انتخاب مجدد این پیرمرد ورزش ووشو حمایت نکنند.

حال باید منتظر ماند و دید که در نهایت آیا صحرانشین می تواند بار دیگر در انتخابات هیات ووشو استان که هر ۴ سال یکبار برگزار می شود پیروز شده و عمر ریاست خود بر این ورزش زیبا را به ۲۰ سال برساند؟

برای مشخص شدن پاسخ این سوال باید چند روز دیگر منتظر بمانیم.