به گزارش برنا،محمد گل‌محمدی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهرستان مشگین‌شهر ظهر امروز در حاشیه اعزام کاروان اردوهای جهادی بسیج دانشجویی شهرستان مشگین‌شهر اظهار داشت: اردوهای جهادی بسیج دانشجویی در قالب 10 گروه و به مدت 10 روز عازم مناطق محروم مشگین‌شهر شدند.

وی افزود: این کاروان‌ها با هدف محرومیت‌زدایی از مناطق محروم شهرستان عازم روستاهای اطراف این شهر شدند و نیاز است که از این پس نیز تمام تلاش ما بر این مبنا باشد تا بتوانیم با همکاری و مشارکت همدیگر گام‌های اساسی در ارتباط با محرومیت‌زدایی اقشار محروم جامعه برداریم.

گل‌محمدی بیان کرد: در این اردو بیش از 100 نفر از دانشجویان خواهر و برادر از دانشگاه‌های شهرستان با ماموریت‌های مشخص حضور داشته و به مدت 10 روز در روستاهای میرک، موئیل، ساربانلار،حیق، خرم آباد، کوجنق، صلوات و مجنده مشغول فعالیت می‌شوند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهرستان مشگین‌شهر بیان کرد: در این اردوی 10 روزه دانشجویان در عرصه‌های مختلفی همچون برنامه‌های فرهنگی، آموزشی، تربیتی، اعتقادی، زنان و خانواده، بهداشت و درمان و امداد و نجات فعالیت می‌کنند که باید این اقدامات به طور همه‌جانبه در منطقه توسعه یابد.

وی تصریح کرد: انتظار ما از مسئولان و دست‌اندرکاران مربوطه این است که برای توسعه و پیشرفت منطقه مشارکت و همکاری همه‌جانبه‌ای با ما داشته باشند تا بتوانیم در این زمینه شاهد دستیابی به موفقیت‌های قابل توجهی باشیم و با خدمات‌رسانی به اقشار محروم جامعه شاهد جلب رضایت آنان و به دست آوردن توشه‌ای بزرگ برای آخرت خود باشیم.