به گزارش برنا،ولی ملکی پیش از ظهر امروز در دیدار با رئیس اداره ورزش و جوانان و روسای هیئت‌های ورزشی شهرستان مشگین‌شهر اظهار داشت: فعالیت روسای هیئت‌های ورزشی نوعی عبادت بوده و کسانی که در امر ورزش و اصلاح جامعه قدم بر می‌دارند در تربیت و روح و جسم ورزشکاران نقش مهمی دارند.

وی با اشاره به اهمیت ورزش در تربیت نوجوانان و کودکان بیان کرد: چون انسان موجودی تعالی‌خواه است و روح انسان خدایی بوده بهترین روش تربیت ورزش است و مربیان ورزشی با ورزش به مبارزه با ناهنجاری‌های اجتماعی می‌پردازند که از مربیان ورزشی انتظار می‌رود که دیدگاه‌های خود و مشکلات حوزه ورزشی را بیان کنند تا این مشکلات مرتفع شود.

ملکی گفت: براساس تصمیمات اتخاذشده در مدت سه ماه نسبت به تغییر کاربری زمین پیست موتورسواری از طرف رئیس اداره ورزش و جوانان مشگین‌شهر اقدام شده و یک دستگاه خودرو با درآمد هیئت کوهنوردی شهرستان مشگین‌شهر از طرف این هیئت خریداری و با تنظیم صورتجلسه با پیکاپ اداره معاوضه خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی از تبدیل سالن رزمی مشگین‌شهر با اخذ مجوز از اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل به خانه کاراته خبر داد و افزود: اطراف سالن دو هزار نفری به متراژ پنج متر عرض به عنوان پیست اسکیت آماده‌سازی شده و در اختیار علاقه‌مندان این رشته ورزشی قرار می‌گیرد و نیز سالن ورزشی الزهرا به محض اتمام اجاره به خانه والیبال تبدیل می‌شود.

وی از واگذاری استخر سبلان در صورت تمایل هیئت شنا به این هیئت خبر داد و گفت: یک دست تشک تاتامی برای هیئت تکواندو و سکوی ساندا برای هیئت رزمی با هماهنگی‌های لازم درخواست شده و برای تامین آن پیگیری‌های لازم انجام خواهد شد.