به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین ضمن بیان خبر فوق اظهار داشت: به منظور گاز رسانی به بخش های مختلف از جمله گاز رسانی به روستاها، صنایع، واحدهای تجاری و مسکونی 634کیلومتر شبکه گذاری فولادی و پلی اتیلن در سطح استان در سال1395 اجرایی شده است که معادل 11درصد کل میزان شبکه گذاری در 18سال گذشته بوده و نسبت به سال 1394رشد 160درصدی داشته است.

وی افزود: این  رشد سبب شده است شاهد پیشرفت ضریب نفوذ گاز در اقصی نقاط استان به ویژه در بخش روستاها باشیم که نشان از همت دولت تدبیر و امید در راستای تحقق آرمان خدمت گزاری به مردم دارد.

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین با اشاره به این نکته که هم اکنون ضریب نفوذ گاز شهری به 98درصد و نفوذ گاز روستایی نیز به بیش از 79درصد ارتقا پیدا کرده است، اظهار داشت: شرکت گاز استان تمام توان خود را برای گازرسانی حداکثری به روستاهای بالای 20خانوار بکار گرفته است و امیدواریم هرچه سریعتر این مهم تحقق یابد.

وی همچنین در ادامه ضمن اعلام این خبر که پروژه احداث ساختمان ستاد شرکت گاز استان بیش از 21درصد پیشرفت داشته است گفت: متاسفانه با آنکه مجوز احداث ساختمان ستاد در سال1389 صادر شده بود ولی با وجود گذشت 6سال هیچ اقدامی در این زمینه انجام نشده که البته با پیگیری های صورت گرفته در سال1395 موفق به خرید زمین، انتخاب پیمانکار و شروع پروژه احداث ساختمان شدیم که از مهمترین اتفاق های کاری شرکت گاز استان در سال1395 بوده است و امیدواریم در سال1397 شاهد افتتاح و بهره برداری از آن باشیم.

مفرد بوشهری در پایان گازرسانی به 57روستا و کاهش اتلاف هدر رفت گاز به همراه شروع عملیات احداث ساختمان ستاد را جز بهترین و مهمترین دستاوردهای شرکت گاز استان در سال گذشته دانست.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: