به گزارش برنا،دبیر ستاد جوانان و دانشجویان دکتر روحانی بر این عقیده است که در ۴ سال گذشته،‌ جوانان و حامیان دکتر روحانی مورد بی لطفی مسئولین قرار گرفته‌اند و از استاندار جدید انتظار می‌رود تا در دوران مدیریتی ۴ ساله خود،‌توجه ویژه ای در به کار گیری جوانان  خصوصا حامیان جریان فکری دولت داشته باشد.  

فرشاد گلمرادی عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت، در ابتدای نشست احزاب اصلاح طلب با استاندار جدید اردبیل، به نمایندگی از جوانان و دانشجویان حامی حسن روحانی، انتصاب مهندس بهنام‌جو به‌عنوان استاندار اردبیل را تبریک گفت و تصریح کرد: قبول مسولیت جناب آقایان دکتر مجید خدابخش و اقبال عباسی بعنوان استانداران آذربایجان شرقی و چهار محال و بختیاری را به فال نیک گرفته و از توجه ویژه دولت به سرمایه های این استان نهایت تقدیر و تشکر را داریم.

دبیر ستاد جوانان و دانشجویان دکتر روحانی در ادامه به روزهای پرفراز و نشیب انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت:‌  استقبال پرشور و شبانه‌روزی جوانان اردبیل و رای بیش از ۶۰ درصدی مردم این استان به دکتر روحانی،‌ طبیعتاً توجهات لازم دولت، به ویژه استاندار به این استان را می‌طلبد.

فرشاد گلمرادی با بیان اینکه استاندار نماینده ارشد دولت منتخب ملت در استان است،‌ خاطرنشان کرد:‌ استاندار  صدای منتقدان و اقلیت مخالف دلسوز را بشنود و از نقدهای سازنده در جهت پیشبرد بهتر اهداف استفاده کند. البته ما معتقدیم که امور اجرایی استان باید در اختیار حامیان دولت منتخب قرار گیرد تا اجرایی شدن اهداف کوتاه مدت و بلند مدت استان،‌ با روندی مناسب و قابل قبول پیش برود.

این فعال سیاسی، همچنین ضمن انتقاد از عدم توجه دولت به جوانان توانمند و نخبه و حامی دولت در چهارسال گذشته، تصریح کرد:‌ما خواستار توجه خاص مهندس بهنام‌جو، به جوانان دلسوز و شایسته استان هستیم تا نه تنها اهداف استان بلکه اهداف دولت نیز با روندی قابل قبول بیش از پیش اجرایی و عملیاتی شود.

رئیس ستاد جوانان و دانشجویان اتحاد ملت همچنین بابیان اینکه حامیان رئیس‌جمهور، قرارشان سهمی خواهی از دولت نبوده است،‌ یادآور شد:‌ ما نیز همچون بزرگان جریان اصلاح‌طلب، هیچ زمان به دنبال سهم خواهی نبوده و نیستیم؛ اما انتظار داریم تا شخص استاندار، از احزاب حامی دولت بعنوان مشاوران امین، همفکر و دلسوز در جهت نصب مدیران تصمیم‌گیر برای توسعه همه جانبه استان استفاده کند.