به گزارش برنا،مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از آماده سازی ۴۵۰ دستگاه اتوبوس برای بازگشت زائران اربعین این استان خبر داد.

علی رحمتی شامگاه جمعه در بازدید از پایانه مسافربری اردبیل تصریح کرد: هیچ کمبودی در تعداد اتوبوس های لازم جهت بازگشت زائران اردبیلی نداریم.

وی افزود: ۱۵ شرکت مسافربری در پایانه اردبیل در وضعیت آماده باش بوده و در حال حاضر اتوبوس هایی به منظور انتقال و بازگشت زائران پیش بینی کرده اند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با تاکید به اینکه اولویت جابه جایی مسافران در مسیر تهران- مهران است، ادامه داد: تمامی اتوبوس ها در حال خدمت رسانی در این مسیر هستند.

رحمتی تصریح کرد: در حال حاضر جابه جایی مسافران بدون مشکل و ترافیک در حال انجام است و در صورت نیاز سرویس های ویژه جهت انتقال دایر می شود.

وی با اشاره به انتقال بدون مشکل مسافران به مقصد تهران و سایر شهرها ادامه داد: قیمت بلیط ها نیز بر اساس نرخ مصوب بوده و هیچگونه افزایشی نداریم.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با تاکید به نظارت و بازرسی مداوم فعالیت اتوبوس ها افزود: پیش بینی شده انتقال زائران اربعین تا ۲۷ آبان ماه ادامه یابد.