به گزارش برنا،فیروز خدایی اظهار داشت: 437 هزار مشترک در بخش های مختلف اعم از خانگی، عمومی، صنایع و نیروگاه ها در استان اردبیل به شبکه سراسری گاز متصل هستند به طوری که از ابتدای دولت تدبیر و امید، تعداد مشترکین بخش صنعتی 34 درصد رشد داشته است.

این مقام مسئول در ادامه افزود: انشاءالله با عملیاتی شدن مصوبه شورای اقتصاد در خصوص تخصیص یارانه گازرسانی به مصرف کنندگان سوخت مایع و اتصال آن صنایع به شبکه توزیع گاز، شاهد کاهش30 میلیون لیتری سوخت مایع از سبد انرژی استان خواهیم بود.

وی همچنین به اهمیت توزیع گاز در استان اشاره کرد و گفت: هدف ما توزیع و ارائه خدمات به هموطنان است، بنابراین باید ارتباط با مشترکین در سطح عالی باشد و در همه بخش ها خدمات با کفیت بالا به مشترکین ارائه دهیم؛ همچنین باید هدف را بر کاهش مصرف سوخت مایع به خصوص در صنایع و جایگزینی گاز طبیعی با سوخت مایع قرار دهیم.

خدایی بزرگترین پاداش کارکنان شرکت گاز استان اردبیل را خوشحالی و خرسندی هموطنان خصوصاً مناطق محروم و دورافتاده استان پس از گاز رسانی اعلام کرد و گفت: بر همین اساس شاهدیم که در حال حاضر شهرهای بهره مند از گاز در استان اردبیل به 26 شهر (کلیه شهرهای استان) و 961 روستا رسیده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: