به گزارش اخبرگزاری برنا از مشهد، علی رضا رشیدیان در این پیام اظهار داشت: لازم می دانم از مردم همیشه در صحنه و آگاه استان به دلیل حضور باشکوه  و گسترده ی آنان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن قدر دانی کنم.

متن کامل پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

حضور حماسی و غرور آفرین مردم شریف استان در مراسم راهپیمایی سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و چهلمین بهار آزادی، تجدید عهد و پیمان مجددی بود با آرمان های انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و شهدا که ملت ایران ثابت کرد تا ظهور منجی عالم بشریت (عج) دست از حمایت انقلاب اسلامی خود و تحقق شعار استقلال، آزادی، پیشرفت و عدالت در سایه جمهوری اسلامی بر نخواهد داشت.

این حضور پر شور و شعور، گسترده و مردمی، باعث روشنی قلب رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی)، خانواده های معظم شهدا و همه ملت شریف ایران و اعلام حمایت تمام قد از نظام مقدس جمهوری اسلامی است؛ این مهم به طور قطع وظیفه تمامی خدمتگزاران در دولت تدبیر و امید را در خدمت صادقانه و بی منت سنگین تر می کند.

مراسم راهپیمایی در شروع چهلمین بهار آزادی  با حضور گسترده مردم متعهد و ولایتمدار استان و در نمایی یکپارچه با ملت سر بلند ایران، فرصتی بود تا  ابهت و صلابت مردم آزاده ی ایران اسلامی  به رخ منادیان دروغین حقوق بشر کشیده شود.

اینجانب برخود لازم می دانم از مردم همیشه در صحنه و آگاه استان به دلیل حضور باشکوه  و گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن قدر دانی و عزت، سلامتی، آرامش و سعادت را برای همه ملت ایران آرزو کنم.