به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان ؛رازانی  در گفت وگو با رسانه ها ضمن تشریح عملکرد واحد برنامه ریزی و امور متقاضیان در سال 96 ،اظهارکرد:شرکت شهرکهای صنعتی لرستان یا ایجاد زیرساختهای لازم در شهرکها و نواحی صنعتی  استان زمینه و بستر را برای تسهیل در روند تولید فراهم کرده است.

وی   از انعقاد 50 قرارداد واگذاری زمین به مساحت 54 هکتار در سال 96 به سرمایه گذاران بخش خصوصی خبر داد و افزود : که نسبت به مشابه سال قبل 200 درصد رشد داشته است  .

رازانی  با اشاره به افزایش درخواست سرمایه گذاران برای تولید در شهرکها و نواحی صنعتی استان ،تصریح کرد: در سال 95 تعداد 25 قرارداد واگذاری زمین به مساحت 8 هکتار منعقد شد که با توجه به حمایت ها برای جذب سرمایه گذاری در سال گذشته رشد چشمگیری داشته است که نشان از افزایش اقبال سرمایه گذاران داخلی و فعال بخش خصوصی استان به شهرکها و نواحی صنعتی این استان دارد .

وی خاطر نشان کرد: واگذاری زمین به متقاضیان در شهرکها و نواحی صنعتی لرستان با تشویق های  حداکثری  در قیمت تمام شده حق انتفاع  در سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است نیز انجام خواهد شد