به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛محمدی صبح امروز درجمع خبرنگاران  اظهار کرد: این برنامه ها جهت حضوری پر شکوه با هماهنگی و همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان، بسیج ورزشکاران، شورای شهر خرم آباد و جامعه رزمی استان برگزار خواهدشد.

وی افزود: اولین برنامه ورزشی این هیأت در اردیبهشت ماه برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی با لباس ورزشی در روز 9 اردیبهشت ماه به مناسبت روز ملی خلیج فارس راس ساعت 4 عصر در محل کنار دریاچه کیو برگزار می شود.

محمدی تصریح کرد: از دیگر برنامه های این روز اجرای نمایش حرکات رزمی و اهدا جوایز است که مسئولین برگزاری این همایش خانم حافظی و آقای مهران نظری هستند.

وی خاطر نشان کرد:  برگزاری مسابقات بزرگ رزمی بانوان در روزهای 13 و 14 اردیبهشت ماه به میزبانی شهرستان خرم آباد نیز یکی دیگر از برنامه های این هیأت است.

محمدی بیان کرد: همچنین در این روز به مناسبت بزرگداشت مقام والای معلم از معلمین هیأت رزمی استان نیز تجلیل می شود.

وی با بیان اینکه مسئولین برگزاری این مسابقات خانم بیرانوند و آقای مهران نظری هستند،یادآورشد:سومین برنامه این هیأت نیز  برگزاری مسابقات انتخابی تیم کیک بوکسینگ مردان استان به میزبانی شهرستان خرم آباد در روزهای 20 و 21 اردیبهشت ماه است که مسئولین برگزاری آقایان رامین مرادی و چنگیز شاه کرمی هستند.