به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، محمد عجم خراسانی شامگاه یکشنبه در مجمع انتخاب رئیس هیئت اسکیت خراسان رضوی که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: شهرستان‌ها در برنامه هیئت اولویت ویژه‌ای دارند اما در برخی از شهرستان ها با مشکلاتی رو به رو هستیم که در ۴ سال دم تلاش خواهیم کرد تا با رفع موانع پیشرفت بیشتری را هر شهرستان شاهد باشیم.

وی افزود: در برخی شهرستان‌ها اتفاقات خوبی رخ داده و با همکاری نهاد‌هایی مثل شهرداری توانسته ایم تا در بخش همگانی این رشته ورزشی اقدامات خوبی انجام دهیم.

عجم ادامه داد: تعامل با آموزش و پرورش و دانشگاه و برگزاری کلاس های مختلف تاثیر خوبی بر اسکیت استان داشت. ما توانستیم در بخری مدارس با همارهی آموزش و پرورش کلاس اسکیت برگزار کنیم. قطع ادامه این روند سبب خواهد شد تا استعداد های خوبی جذب این رشته ورزشی شوند و علاوه بر این موضع توسعه خوبی در قسمت همگانی این رشته ورزشی خواهیم داشت.

رئیس هیئت اسکیت خراسان رضوی تصریح کرد: ۴ سال است که در جمع برترین های ایران هستیم و قطعا با حمایت مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی همانطور که تا امروز پیشرفت داشتیم در آینده هم می‌توانیم سرآمد کشور باشیم.

وی ادامه داد: حضور مداوم و موفقی در مسابقات و لیگ های کشوری داشته ایم که با قدرت ادامه خواهد یافت همچنین تعداد ملی پوشان ما افزایش خوبی داشته که این امر حاصل تلاش مربیان استان است.