به گزارش خبرگزاری برنا: فرهاد آریانفر، ارشد نظامی آجا در غرب کشور در مراسم اولین همایش سیاسی فرماندهان غرب آجا که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، سیدهادی سید افقهی (کارشناس و تحلیل گر مسائل سیاسی در ایران و جهان)، رئیس عقیدتی سیاسی قرارگاه غرب ارتش، بسیجیان خانه های سازمانی قرارگاه و جمع کثیری از پرسنل و خبرنگاران در هتل گلایول شهر کرمانشاه برگزارشد، اتحاد بین ارتش، سپاه نیروی انتظامی، مرزداری، بسیجیان و....را بسیار عالی عنوان کردو افزود: خوشحالیم که در کنار دیگر برادران رزمنده به سیانت از اهداف نظام انجام وظیفه می کنیم.

امیر آریان‌فر ادامه داد: سخنان خوبی در خصوص نیروهای مسلح در ایران است که نشان دهند اتحاد وهمدلی بین این برادران وطن دوست می باشد و ماخداوند را شاکریم که  در کنار دیگر همرزمآن انجام وظیفه می کنیم.

ارشد نظامی آ جا در غرب کشور گفت: جغرافیای راهبردی نظام جمهوری اسلامی ایران به سوی مرزهای کشور توسعه پیدا کرده است، لازم از تمام ظرفیت و پرسنل خود رابه کاربگیریم برای تهدیدات احتمالی دشمن در برابر توطئه های احتمالی علیه ایران عزیز.

امیر آریانفر ابراز داشت: فرمانده بایستی در همه رفتارها شایسته وسرمشق دیگران باشد، و پرهیزگاری، نظامی گری و همه خصوصیات اخلاقی خوب را به دیگران بیاموزد.

وی با اشاره به اینکه فرمانده در راس کار است، تاکیدکرد: فرمانده بایستی سیاست مداران کشور را هدایت کند، زلزله 7.3ریشتری آبان ماه سال گذشته به خوبی نشان داد، فرماندهان نیروهای مسلح با اتحاد وهمدلی به یاری هموطنان شتافتند.

ارشد نظامی آ جا در غرب کشور در ادامه سخنانش افزود: فرمانده بایستی سخنانش برای زیر دستان حکیمانه باشد، صداقت راستگویی،پرهیز از ریا  رابه دیگران بیاموزد.

امیر آریان‌فر ضمن تقدیر از حضور مدعوین در مراسم در خاتمه سخنانش افزود: با تمام وجود  کلیه توان و ظرفیت را برای محقق سازی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در کنار دیگر همرزمان به کار می‌گیریم واز ایران اسلامی حفاظت می‌کنیم.