به گزارش خبرگزاری برنا - استان البرز: حجت الاسلام و المسلمین حسین مهدیان با اعلام برنامه های ماه مبارک رمضان در شهر کرج  گفت:هر ساله اوقاف و امور خیریه برنامه های متنوع فرهنگی را با عناوین خاصی اجرا می کند که در ایام ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی را اجرا می کند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کرج افزود:این طرح با برنامه های متنوع که به اقتضای فضای ماه مبارک رمضان و جو معنوی حاکم بر این ماه در بقاع متبرکه شهرستان همراه است اجرا می شود.

این مسئول تصریح کرد: در اجرای طرح ضیافت الهی شاهد برپایی ۵ خیمه معرفت در ۵ بقعه شاخص امامزادگان محمد (ع)، حسن (ع)، طاهر (ع)، حیدر (ع) و عبدالله (ع) هستیم که در این خیمه ها غرفه های متعددی دایر می شود.

مهدیان با اشاره به اینکه در این غرفه ها کارشناسان دینی و فرهنگی مستقر هستند،بیان کرد: غرفه های کودک، چندرسانه ای، پاسخ به شبهات دینی، مشاوره خانواده، گفتمان دینی، عرضه محصولات فرهنگی و خدمات رایگان پزشکی از جمله غرفه های موجود در این خیمه ها می باشد.

وی یادآور شد: برپایی نماز جماعت در بقاع متبرکه شاخص، بیان سخنرانی و بیان احکام، قرائت ادعیه مشترک ماه و ادعیه خاص ماه مبارک، برنامه ویژه خانم ها، برنامه بزرگ جشن ضیافت الهی در امامزاده طاهر(ع) هر شب با حضور کارشناس کشوری با برگزاری مسابقات فرهنگی و اعتقادی از جمله برنامه های طرح ضیافت الهی در امامزادگان شاخص شهرستان است.