به گزارش خبرگزاری برنا؛ محمدرضا فلاح نژاد در دیدار و تجلیلی که از مجید خلیلی قهرمان کشتی در مسابقات ارتش های جهانی داشت با تاکید بر اعلام حمایت از ورزشکاران نظرآبادی اظهار کرد: به عقیده بنده، ورزشکاران نه تنها قهرمان بلکه سرمایه، الگو، افتخار، سربلندی و معرف هر شهری هستند که باید جهت حمایت از آنان برای افتخارآفرینی های آتی حمایتشان کرد.

وی در ادامه در خصوص لزوم حمایت ارگان هایی همچون شورا و شهرداری از ورزشکاران عنوان کرد: از وظایف اصلی شهرداری ها شناخت ظرفیت و توانمندی های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شهر و شهروندان و توجه به آنان در راستای توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر و بهتر شهر می باشد.

فرماندار نظرآباد در خاتمه خاطرنشان کرد: ایجاد تعامل بین ورزشکاران بومی و واحدهای صنعتی بزرگ شهرستان نظرآباد می تواند هم به نفع ورزش و هم صنعت این شهرستان باشد.

فلاح نژاد ادامه داد: شرکت ها می توانند حامی مالی ورزشکاران شده و آنها در کنار قهرمانی ها و افتخارآفرینی هایشان نام، تولیدات و محصولات این شرکت ها را معرفی نمایند که قطعا این مهم افزون بر تاثیر مثبتی که بر عملکرد ورزشکاران دارد، گام موثری در جهت حمایت از تولیدات ملی بنا به فرمایش مقام معظم رهبری است.