به گزارش خبرگزاری برنا؛ نشست مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اعضای هیئت رئیسه انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران – شعبه  کرمانشاه در محل دفتر این انجمن تشکیل شد.

20

ارسلان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان، تعدادی از کارشناسان این اداره با اعضای هیئت رئیسه انجمن ورزشی‌نویسان کرمانشاه دیدار کردند.

ارسلان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه علت حضور خود و همراهانش را قدردانی و سپاس از زحمات اعضای انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران – شعبه کرمانشاه ذکر کرد و با اشاره به تلاش‌ها و زحمات سایر اعضای این انجمن، گفت: عباس کشمیری به عنوان رئیس این انجمن، یک کرمانشاهی متعصب است که ضمن داشتن موقعیت‌های کاری خوب در خارج از استان، با وجود مشکلات متعدد، همواره در صدد حل مشکلات در این استان برآمده و تمامی این تلاش‌ها را نمی‌توان با هیچ عدد و رقم مالی برای قدردانی از ایشان قابل جبران دانست.

30._

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: امروزه ارتقا سلامت و انتقال فرهنگ درست در کشور کمرنگ شده است و  از دغدغه‌های اداره ورزش است که انجمن بایستی در این راستا به کمک اداره ورزش و جوانان بیاید تا بدین سبب بتوانند در مسیر پیشرفت جامعه گام موثری بردارند.

ارسلان حسینی ادامه داد: انتشار یک نشریه اختصاصی ورزشی برای استان کرمانشاه ضرورت‌ دارد.

 وی از تلاش همه خبرنگاران قدردانی کرد و افزود: با وجود نیاز بسیار زیاد جامعه به خبرنگاران مسلط و آگاه با گرایشات تخصصی، متاسفانه اکثر خبرنگاران استان کرمانشاه در حوزه‌های مختلف اعم از اقتصادی، ورزشی، اجتماعی و ...، به صورت اختصاصی در این حوزه‌ها  کمتر فعال‌اند و حتی بعضی از آنها نیز بدون شناخت و گرایشات تخصصی قلم می‌زنند که این نبود آگاهی و تخصص در گرایشات مختلف، می‌تواند نوعی آسیب برای افکار عمومی در کشور باشد.

16

 مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: فضای خبر و خبرنویسی باید به دور از هرگونه گرایشات سیاسی صورت پذیرد زیرا این موضوع می‌تواند به زیان مردم تمام شود و سلامت جامعه را به خطر بیاندازد.

حسینی ادامه داد: علی‌رغم اینکه متاسفانه صحنه نقد در کشور تا اندازه زیادی به سمت تخریب رفته است، اما ما از نقدهای منصفانه و سازنده نسبت به عملکرد خود خوشحال می‌شویم و آماده شنیدن نقدها و راهکارهای منتقدان هستیم که این مسئله نه تنها ما را از ایراداتمان هوشیار می‌کند بلکه با کمک به اصلاح  کاستی‌ها باعث عملکرد بهتر ما  هم می‌گردد.

وی افزود: بزرگ نمایی در هیچ جا و هیچ موردی پسندیده نیست و من به عنوان تنها مدیر بومی شهر کرمانشاه بهتر می‌دانم که مردم توقعات و مطالباتی دارند که البته بسیاری از آن به حق می‌باشد ولی خودشان نیز نباید نسبت به این مطالبات بی‌تفاوت باشند و برای تأثیرگذاری در جهت حل مشکلات و آبادانی کشور تلاش کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: ما مدیران باید به دنبال رسیدگی به خواسته‌های مردم باشیم و در این راستا نگاه‌مان به انسان‌های بزرگ و مرشدینی همچون حضرت امام (ره) باشد و افرادی از این دست را الگو رفتاری و عملکردی خود قرار دهیم و با آگاهی از موقعیت خود در هر جایگاهی که هستیم نقش خود را به خوبی و به درستی ایفا کنیم.

37

ارسلان حسینی ضمن تشکر از حضور و قلم اعضای اعضای انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران شعبه کرمانشاه برای انعکاس اخبار مرتبط با ورزش استان، برای اعضای این انجمن سلامتی و توفیق خدمت به مردم و ورزش استان را آرزو کرد.

37

در پایان این نشست نیز مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه از اعضای هیئت رئیسه انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان کرمانشاه  تجلیل به عمل آورد.