​محمدرضافلاح نژاد  در گفتگو با خبرنگار برنا: اظهار داشت: برنامه ریزی شده تا متروی کرج (گلشهر) تا استان قزوین امتداد پیدا کند و رایزنی‌ های لازم نیز با مسئولان قزوین انجام ‌شده تا یک ایستگاه در نظرآباد راه ‌اندازی شود.

فرماندار نظرآباد گفت: تعبیه و راه اندازی ایستگاه مترویی در نظرآباد قطعا گام بسیار موثری در تسهیل رفت و آمد مردم خواهد شد.

وی در خصوص  دیداری که با اعضای شورای روستای هیو در خصوص بررسی مسیر دسترسی روستای هیو و جاده ورودی شهرستان نظرآباد صورت گرفت نیز  گفت: روستای هیو جزو روستاهای شهرستان ساوجبلاغ می باشد اما با توجه به اینکه راه ورود و خروج این روستا در حوزه شهرستان نظرآباد می باشد بررسی و رایزنی در ارتباط با این مهم بسیار حائز اهمیت می باشد.

وی افزود: فرمانداری نظرآباد با برنامه هایی که در راستای بهبود وضعیت راه های شهرستان دارد قطعا در جهت تسهیل ترافیک عبوری اهالی این روستا نیز گام های موثری خواهد برداشت.

فرماندار نظرآباد در ادامه تاکید کرد: اصلاح مسیر ورودی از جاده قدیم محور نظرآباد_هشتگرد به هیو و اصلاح هندسی میدان شورا به طوری که مشکل ورود و خروج اهالی روستای هیو نیز حل شود از جمله اصلی ترین برنامه های ما می باشد.

فلاح نژاد در پایان با بیان اینکه در آینده ای نه چندان دور متروی کرج در ایستگاه نظرآباد نیز خواهد ایستاد عنوان کرد: ایستگاه مترویی که در آینده نزدیک در نظرآباد راه اندازی خواهد شد افزون بر تسهیل در رفت و آمد مردم شهرستان، به جهت مجاورت این 2راه دسترسی، موجب رونق بخشی و تاثیرگذاری در روستای هیو نیز می شود.