به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد؛ رمضان شجاعی کیاسری امروز در جلسه شورای روابط عمومی ها و دستگاه های عضو شورای اداری خراسان رضوی افزود : در شرایط کنونی ،ما در جنگ رسانه ای و اقتصادی قرار داریم و آمریکا تمام قدرت رسانه ای، مالی و اقتصادی خود را علیه جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته است.

 وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی از ابتدای انقلاب تاکنون خدمات گسترده ای انجام داده است و در این میان دولت تدبیر و امید از سال 92 که کشور را با مسائل و چالش های جدی تحویل گرفت تا امروز توانسته عملکرد بسیار قابل قبولی از خود ارائه دهد و کارهای بزرگی را به انجام برساند اما همه این تلاش ها و خدمات بر زمین مانده و انعکاس و اطلاع رسانی مناسبی از آن به مردم انجام نگرفته است درعین آنکه دشمن هجمه گسترده ای علیه این نظام و کشور آغاز کرده است.

 وی افزود : برای انعکاس عملکرد دولت و توانمندی ها و اقدامات صورت گرفته باید از ظرفیت رسانه های مختلف دیداری ، شنیداری ، گفتاری و مکتوب بهره گرفت .

شجاعی کیاسری با اشاره به ظرفیت های جدید در حوزه اطلاع رسانی چون دنیای الکترونیک ، فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و غیره  گفت : امروز بخش زیادی از اطلاع رسانی های درست و غلط ، شایعات و غیره علیه دولت و نظام از این طریق در جامعه توزیع می شود که باید ما نیز در مقابل حضوری موثر و قدرتمند در این حوزه ها داشته باشیم .

 وی ادامه داد : هم اکنون دشمن با تمام قوا در مقابل ما به میدان آمده و ما نمی توانیم بی تفاوت ، بی نظر و بدون برنامه از کنار آن عبور کنیم .

وی اظهار کرد :  باید برای مقابله با دشمن و اقدامات گسترده او باید عملکرد بسیار سریع ، به موقع و موثری داشته باشیم که این راهبرد نظام است و باید برای آن در کوتاه ، میان و بلندمدت برنامه داشته باشیم .

 شجاعی کیاسری افزود : ما در کنار برنامه ریزی مناسب و همه جانبه آنچه بیش از همه بدان نیازمندیم حفظ و ارتقا انسجام ملی است.

 وی اظهار کرد : همه باید بدانیم که در یک کشتی نشسته ایم و در این میان عده ای نمی توانند به صرف ناموافق بودن با دولت بر طبل اختلاف های گروهی ، سیاسی ، جناحی و حزبی بکوبند و خود را طرفداران و حامی نظام بدانند.

 وی ادامه داد : امروز تنها دارویی که در این هجمه دشمن درمان مشکلات کشور و جامعه باشد انسجام و اتحاد و اتفاق ملی است و زمان پیگیری مطالبات حزبی و جناحی نیست .

 وی با اشاره به دستور صریح رهبر معظم انقلاب مبنی بر تشکیل جلسات سران سه قوه و اقدام همه جانبه برای پیگیری و حل مسائل جامعه و مردم افزود : تسری این موضوع به دستگاه ها ،بخش های مختلف ، افراد و گروه های سیاسی و سطح جامعه وظیفه همگان بویژه حوزه های رسانه ای و  نیازمند کار رسانه ای قوی از سوی روابط عمومی ها و بخش های رسانه ای است.

شجاعی کیاسری گفت : چرا باید در یک استان طی سال 4 هزار پروژه عمرانی و اقتصادی بهره برداری شود اما اطلاع رسانی مناسب و مطلوبی از این پروژه ها ، آثار آن بر جامعه و بخش های مختلف و غیره صورت نگیرد و مردم از خدمات دولت بی اطلاع باشند.