به گزارش خبرگزاری برنا؛ احساس ارباب‌پور مسئول برگزاری مراسمات زیر سایه خورشید در شهرستان‌های کرمانشاه در جمع خبرنگاران در سالن جلسات حوزه هنری کرمانشاه گفت: در برنامه‌های زیر سایه خورشید سال گذشته در کرمانشاه بالغ بر 200 برنامه داشته‌ایم.

او افزود: امسال هم از 26 تیر  لغایت پنجم مرداد سال‌جاری حدود 60 منطقه خادمین امام رضا(ع) حضور دارند و 300 برنامه را تدارک دیده‌ایم.

مسئول برگزاری مراسمات زیر سایه خورشید در شهرستان‌های کرمانشاه گفت: امسال سه گروه کانون میزبان هستیم، و به صورت دوره یک گروه در استان و دو گروه هم در سطح شهرستان‌ها به صورت گردشی برنامه اجرا می‌کنند.

ارباب‌پور ادامه داد: امسال در شهرستان‌های پاوه، نودشه، ثلاث‌باباجانی، کرمانشاه و روستاهای اطراف، کنگاور، گودین، سنقر، اسلام‌آباد غرب، قصرشیرین، هرسین، مناطق زلزله‌زده سرپل‌ذهاب و گیلانغرب خادمین امام رضا(ع) با برافراشتن پرچم مبارک حضور دارند و در روز دهم خروج خدام از کرمانشاه را داریم.

این مسئول از دیگر برنامه‌های این ایام، به دیدار خانواده شهدا، جشن مفصل در مناطق محروم روستاها دیدار با صنعتگران اشاره کرد وافزود: تجلیل از کارگران صنعتگر و تولید کننده شاخص را در این ایام خواهیم داشت.

ارباب‌پور در پاسخ به خبرنگار برنا گفت: خادمین امام رضا(ع) در گروه‌های 10 نفره هستند که در بین آنان سه خادم، یک روحانی و یک مدیر گروه حضور دارند.