به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، به نقل از واحد پاسخ به شایعات سایت Alamolhoda.com، اخبار کذبی مبنی بر دستور آیت الله علم الهدی نسبت به تخریب مجسمه های فردوسی و نبردهای رستم در پدیده شاندیز، در رسانه های مجازی منتشر شده است.

در این سالها در لابلای شایعات و تخریب های علیه آیت الله علم الهدی اخبار بی پایه و اساس و مضحک و دروغی از این دست بطور پراکنده شنیده شده است. من جمله دستور آیت الله علم الهدی نسبت به تخریب مجسمه های فردوسی و آثار شاهنامه در گوشه و کنار شهر مشهد مثل دیوار آستان قدس یا سر درب دانشگاه و یا اکنون در پدیده شاندیز ، یا در جایی شنیده شده که آیت الله علم الهدی دستور نسبت به ممنوعیت قلیان به نهادی داده و یا در جایی دیگر دستوری از جانب ایشان برای تخریب مغازه یا ساخت ابنیه ای صادر شده است.

اساسا آیت الله علم الهدی به لحاظ مشی و سبک کاری هیچ ورودی در این مسائل نداشته و اصلا توجهی به این موضوعات ندارند.

مردم شریف مشهد، مخاطبان فرهیخته و فعالان رسانه ای به خوبی واقف هستند که انتشار چنین مطالب سخیف و غیر قابل باور هدفی جز انحراف افکار عمومی از موضوعات معیشتی و سوء مدیریت ها ندارد.

از همه مخاطبان فهیم تقاضا میشود اخبار و اطلاعات مربوط به آیت الله علم الهدی را از منبع رسمی و اصیل که سایت شخصی ایشان به آدرس Alamolhoda.com و صفحه های رسمی ایشان در فضای مجازی به شناسه alamolhoda_com@ دنبال کنند و اخبار منتسب به ایشان را بدون سند و مدرک باور نکنند.

لینک خبر تکذیب شایعه تخریب مجسمه فردوسی از زبان مدیرعامل گروه پدیده در خبرگزاری برنا:

https://www.borna.news/fa/tiny/news-728547