به گزارش برنا،جمال پیله ور  در دیدار با بخشدار هیر با اشاره به اینکه بخش هیر دارای امکانان طبیعی درزمینه ورزش است تصرح کرد : امکانات طبیعی موجود در بخش هیر زمینه ساز فعالیت های ورزشی در این شهرستان است.

وی عنوان کرد : از جمله ورزشهایی که در بخش هیر قابلیت اجرا را دارد شامل صخره نوردی در بند هیر، دوچرخه سواری کوهستان دربند هیر و اجرای ورزشهای آبی در دریاچه نئور است .
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل با بیان اینکه پیگیری و تکمیل پروژه های عمرانی به خصوص در حوزه ورزش از اولویت های کاری ما است افزود: طرح های عمرانی بخش هیر در حوزه ورزش دارای کمبودهایی است که جهت رفع این کم و کاستی ها پیگیری های لازم در این راستا انجام می شود.
پیله ور با اشاره به اینکه برخی از رشته های ورزشی در شهرستان هیر دارای استعداد عالی است افزود: اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل پیگیری های لازم را جهت برگزاری جشنواره ها و همایش های مختلف از جمله جشنواره کودکان، همایش پیاده روی انجام خواهد شد.
وی عنوان کرد : افتتاح سالن ورزشی آراللو در هفته دولت و یا در جریان سفر ریاست جمهوری به اردبیل انجام می شود .همچنین سالن ورزشی روستای ایوریق در ایام دهه فجر افتتاح می شود.
پیله ور از بازسازی و کاشت چمن جدید در هیر خبر داد و گفت: امیدواریم با بازسازی و رفع مشکلات در بخش هیر شاهد برگزاری مسابقات پهلوانی کشتی ( گولشمخ) ، جشنواره کودکان و همایش پیاده روی در این بخش باشیم.
وی در پایان از امکانات ورزشی روستاهای بودالالو، نوشهر، آراللوی بزرگ ، کریق، خلیل آباد و ایوریق بازدید کرد
پیله ور در پایان با اهدا لوازم ورزشی از نونهالان فوتبالیست روستای ایوریق قدردانی کرد.