به گزارش خبرگزاری برنا، محمد علی نجفی روز شنبه درنشست شورای اداری استان البرز افزود: امروز با هجمه های سنگینی ازسوی دشمنان برای ضربه به نظام اسلامی مواجه هستیم که هرچه بیشتر باید درجهت آگاهی بخشی اقدام کرد.

وی ادامه داد: مردم مطالباتی دارند که با برنامه ریزی و تلاش بیشتر می توان بسیاری از آن ها را پاسخگو بود بنابراین باید دقت نظر لازم ازسوی مدیران دستگاه های اجرایی دراین زمینه وجود داشته باشد.

نجفی گفت: تحریم ها و فشارهای اقتصادی رویکردی است که دشمنان نظام اسلامی امروز در پیش گرفته اند بنابراین باید با خدمات دهی هرچه بیشتر رضایت مردم را تامین کرد.

وی درادامه به نامه وزارت نیرو به قوای سه گانه اشاره کرد و افزود: دراین نامه اعلام شده البرز به رغم افزایش دمای 4 درجه ای صرفه جویی ویژه ای در ادارات خود داشته است.

استاندارالبرز ادامه داد: امروز باید شرایطی فراهم کرد که مردم امیدوارتر شوند و هفته دولت فرصتی است می توان با بیان خدمات به این مهم دست یافت .

وی درادامه گفت: فرودگاه پیام البرز ظرفیتی مناسب درحوزه اقتصادی به شمار می رود که دفن پسماند در نزدیکی این فرودگاه زیبنده نیست .

نجفی افزود: کنگراه شهدا نیز موضوع مهم فرهنگی است که باید همه دستگاه های اجرایی توجه لازم را به آن داشته باشند.

وی یادآورشد: اقدامات خوبی در حوزه راه ها و قطارشهری البرز صورت گرفته که با راه اندازی بخش مسافربری فرودگاه پیام در هفته دولت شاهد توسعه ویژه ای در بخش حمل و نقل این استان خواهیم بود.

استاندارالبرز گفت: درشرایط کنونی اقتصادی کشور باید استفاده از انرژهای تجدید پذیر و صرفه جویی را هرچه بیشتر مد نظر قرارداد.

نجفی افزود: صرفه جویی باید از خود ادارات آغاز شود و شهرداری های و شوراهای اسلامی به حقوق های پرداختی خود توجه بیشتری داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: نگاه دولت به ایران کوچک ویژه است و باید از ظرفیت ها و پتانسیل های آن برای پیشرفت بهره چه بیشتر برد.

دراین نشست عزیزاله شهبازی به عنوان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز معرفی شد.

معان سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندارالبرز نیز با اشاره به ظرفیت های خوب البرز اظهارکرد: دشمن کل نظام اسلامی را نشانه گرفته و درشرایط فعلی نیاز به همدلی هرچه بیشتر داریم.