به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛ در اولین بازی این هفته عصر پنجشنبه تیم بهمن بیران شهر در ورزشگاه شهید سرمالیان پلدختر موفق شد تیم صدر جدولی پرسپولیس این شهر را شکست دهد.

در این بازی تیم پرسپولیس پلدختر  با وجود حملات گسترده و بازی هجومی نتوانست به گل برسد اما این  تیم میهمان بود که روی اشتباه مدافع پرسپولیس و یک ضربه ایستگاهی توسط مصطفی بیرانوند در دقیقه 58به گل برسد.

پرسپولیس پلدختر با یک تساوی در این دیدار نیز می توانست به صدر جدول صعود کند که شکست در این دیدار خانگی ،فرصت صدرنشینی را از پرسپولیس گرفت. در دیگر دیدار این هفته که عصر پنجشنبه در ورزشگاه شهید ارسلان گودرزی الیگودرز برگزار شد تیم پرسپولیس ماهان این شهر برابر میزبان خود المپیک دورود با نتیجه سه بر یک شکست خورد. در نیمه اول بازی تیم الیگودرزی با یک گل از میهمان دورودی پیش افتاد اما این تیم المپیک دورود بود که با وجود بازی خوب الیگودرزی ها در نیمه دوم ، گل تساوی را به ثمر برساند و متعاقب آن نیز دو گل دیگر بزند و بازی را با سه گل به نفع خود به پایان برساند.

عصر جمعه نیز یک بازی در ورزشگاه تختی خرم آباد برگزار شد که طی آن تیم خرم کشت در ادامه روند رو به رشد خود طی هفته های اخیر موفق شد در خانه تیم ایران شرق الشتر را با نتیجه پرگل 4 بر یک شکست دهد.

گفتنی است بازی دیگر این هفته نیز می بایست روز جمعه بین دو تیم پارسه الشتر و رهاورد خرم آباد در الشتر برگزار شد که این دیدار بنا به صلاحدید کمیته مسابقات هیات فوتبال لرستان به توقیف افتاده و به زمانی دیگر موکول شد.

با شکست پرسپولیس پلدختر و پیروزی تیم های المپیک دورود و بهمن بیران شهر جدول رده بندی  فشرده تر شده و رقابت در این جدول تنگاتنگ از هفته های قبل شده است در جدول رده بندی در پایان هفته هشتم تیم کشکان رود پلدختر با 14امتیاز و با تفاضل گل بهتر نسبت به تیم 14امتیازی پرسپولیس پلدختر در صدر جدول قرار گرفته و پس از این دو تیم نیز المپیک دورود با 13امتیاز و بهمن بیران شهر با 12امتیاز قرار گرفته اند.

خر م کشت خرم آباد نیز با 11امتیاز به کار خود در دور رفت پایان داد. تیم های رهاورد با 7امتیاز ،پارسه الشتر 6امتیاز ،ایران شرق الیگودرز 5امتیاز و پرسپولیس الیگودرز نیز 4امتیاز در رده های بعدی جدول رده بندی رقابت ها قرار دارند.

در هفته آخر از دور رفت این رقابت ها پرسپولیس پلدختر در الشتر به مصاف ایران شرق الشتر می رود ،کشکان رود پلدختر در خانه از رهاورد خرم آباد پذیرایی می کند ،المپیک دورود در این شهر رو در روی پارسه الشتر قرار خواهد گرفت و تیم بهمن بیران شهر نیز در خانه به دیدار پرسپولیس ماهان الیگودرز خواهد رفت .

 


خبر: عباس دارایی