به گزارش برنا از اراک، حامد تسبیحی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در این فصل از مسابقات لیگ برتر به دلیل شروع دیرهنگام فعالیت باشگاه مشکلاتی از قبیل عدم بدنسازی بازیکنان و مشکلات هماهنگی فنی را داشتیم، اما سعی کردیم با حمایت کامل از کادر فنی و بازیکنان و تهیه امکانات و نیازهای درخواستی، فضای آرامی برای آنها فراهم آوریم تا رفته رفته پیشرفت در نتایج و عملکرد مشاهده شود. 

وی افزود : اما پس از تلاش‌های بسیار هنوز تیم به شرایط مورد نظر ما نرسیده و از هفت بازی این فصل در ساوه شش شکست در کارنامه تیم ثبت شده که هرگز در حد سابقه و نام باشگاه نیست و به همین دلیل پس از کسب مجوز از شهردار ساوه تصمیم گرفتیم ۲۰ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان و کادر فنی باشگاه کسر شود . 

تسبیحی تصریح کرد: امیدواریم در هفته‌های آینده شرایط باشگاه تغییر کند تا تماشاگران پرشور ساوجی خوشحال و راضی به خانه بروند . 

وی در خصوص جدایی مربی دروازه‌بانان نیز افزود: حسین رضایی در مدت همکاری با باشگاه تلاش زیادی داشت و زحمات فراوانی برای باشگاه کشید اما با ارسال نامه‌ای به دلیل مشکلات شخصی از ادامه همکاری عذرخواهی کرد و ما نیز با توجه به این مشکلات، با استعفای وی موافقت کردیم و برای او آرزوی موفقیت داریم.