به گزارش برنا آذربایجان غربی، اصغر ادهمی در این خصوص گفت: براساس ارزیابی به عمل آمده و با توجه به اهداف و شاخص های اعلامی اداره کل مدیریت دفتر عملکرد وزارت ورزش و جوانان که همه ساله پس از بازبینی شاخص های مورد ارزیابی و ابلاغی به ادارات کل استانی انجام شد، ادارات ورزش و جوانان میاندوآب و ماکو به عنوان ادارات برتر شناخته شدند.

وی ادامه داد: ادارات شهرستانی استان براساس تعداد جمعیت به 2 گروه تقسیم شده بودند که در گروه اول، ادارات شهرستان های میاندوآب، مهاباد و پیرانشهر به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم شدند و در گروه دوم ادارات شهرستان های ماکو، تکاب و اشنویه بترتیب سه رتبه برتر را کسب کردند.
وی افزود: این ارزیابی در راستای رقابتی کردن عملکرد ادارات شهرستانی دستورالعملی برای ارزیابی براساس شاخص ها و براساس ابلاغ ستاد وزارت و متناسب با سطح فعالیت و وظایف انجام شده است و پس از اتمام دوره ارزیابی سالانه در سال 96 عملکرد شهرستان ها با همانگی حوزه های تخصصی از جمله معاونت امور ورزش، فرهنگی و جوانان و توسعه منابع و پشتیبانی تجمیع و با تجمیع امتیازات، ادارات برتر مشخص شدند.
کارشناس مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل ورزش و جوانان استان اظهار کرد: رعایت حقوق شهروندی در نظام اداری یکی از مهم ترین شاخص های این ارزیابی بود که امتیاز آن با توجه به سطح عملکرد آنها توسط بازرسین و ارزیابان اعزامی از ستاد حقوق شهروندی استان تعیین شده بود.
گفتنی است مراسم تقدیر از ادارات برتر ورزش و جوانان شهرستان ها روز پنجشنبه 22 شهریورماه با حضور دکتر چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان پس از پایان جلسه شورای اداری استان در شهرستان مهاباد برگزار شد.