به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛موسوی سوابقی همچون مدیر روابط عمومی باشگاه کوثر لرستان در لیگ یک کشور، مدیر اجرایی و روابط عمومی  باشگاه دارتاک خرم آباد در لیگ دسته دوم کشور، قائم مقام باشگاه پردیس خرم آباد در لیگ سه کشور، مشاور ورزشی و مطبوعاتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان را در کارنامه کاری خود دارد و هم اکنون نیز رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات و خبرگزاری های استان لرستان است که امید می‌رود با استفاده از تجربیات گذشته، کارنامه‌ موفقی برای نوجوانان استان رقم بزند.

تیم فوتبال نوجوانان طلایی پوشان در چند ماه گذشته با قهرمانی در مسابقات لیگ دسته اول کشور موفق به راهیابی به لیگ برتر نوجوانان ایران شد.

لازم به ذکر است طلایی پوشان برای اولین بار بعنوان نماینده استان در مسابقات لیگ برتر پایه کشور حضور پیدا خواهد کرد و طبق قرعه کشی که در فدراسیون فوتبال کشور برگزار گردید طلایی پوشان با تیمهای سپاهان و ذوب آهن اصفهان ، پیکان و مقاومت تهران، نماینده استان مرکزی یا شهرداری سقز هم گروه شد وج قرار است مرحله اول بازیها در مهرماه آغاز شود همچنین در دیدار اول طلایی پوشان در خرم آباد میزبان مقاومت تهران است.

مسوولین و سرمایه‌گذاران استان از طلایی پوشان خرم‌آباد حمایت کنند

بی‌شک حمایت مسوولان و سرمایه‌گذاران استان از این تیم پایه می‌تواند پشتوانه‌ای برای آینده فوتبال لرستان باشد لذا انتظار می‌رود تا استاندار لرستان و مسوولان ورزش، از این تیم ورزشی حمایت کنند.