به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، محمد رحیم نوروزیان در مراسم گردهمایی بزرگ ایثارگران سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی افزود : ویژگی بارز شهدای انقلاب اسلامی که نقش بسیار حیاتی در حرکت رو به جلو و غلبه بر مشکلات و فائق آمدن بر کاستی‌ها دارد، این است که باجان خود باخدا معامله کردند .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی اظهار داشت:  این عزیزان از خود و آسایش و منافعشان برای تعالی کشور گذشتند و خود را فدای ارزش‌های والای اسلام و انقلاب کردند.

نوروزیان افزود:  در جنگ تحمیلی ایثار و شجاعت رزمندگان اسلام عامل اصلی پیروزی بر سپاه کفر جهانی بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه ایثار خصلتی است که پیشرفت‌های ما را از دستاوردهای دیگران تمایز می‌بخشد، گفت: ویژگی مشترک تمام رزمندگان ایثار و شجاعت است.

نوروزیان تصریح کرد: امروز همانند دوران دفاع مقدس باید بر ایثار تأکید کنیم و با همین عامل، راه پیشرفت و عبور از مشکلات را هموار سازیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به شرایط حساس کنونی کشور خاطرنشان کرد: باید تلاش شود تا در داخل کشور با  دوری جستن از اختلاف نظر بین گروه های مختلف سیاسی وحدت آفرینی کرد و توطئه دشمنان برای ضربه زدن به یکپارچگی نظام نقش برآب شود.

معاون استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه دشمنان ما ضعیف هستند و در بین خودشان اختلاف نظر دارند به تغییر نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد اشاره کردوآنرانشانه ای ازعدم انسجام دشمنان دانست.

وی بر لزوم رفع اختلاف نظر و مشکلات احتمالی در داخل تاکید و اظهار کرد: بدین ترتیب تلاش دشمنان برای ضربه زدن بر ارکان نظام و ایجاد تفرقه در بین مردم و مسئولان با تکیه بر مباحث اقتصادی هرگز اتفاق نخواهد افتاد.