به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان؛ به دنبال منع بانوی محجبه لرستانی از مسابقات المپیک جوانان مدیرکل ورزش و جوانان لرستان ،اظهارکرد: مردانی به درستی عمل نموده و از ایشان که از خانواده ای ورزشی پهلوان و قهرمان پرور است همین انتظار است.  

او  بااشاره به اینکه رفتار  مردانی در این آوردگاه بزرگ ورزشی مایه سربلندی ورزش و بانوان استان است ،افزود : برای متولیان ورزش در  جامعه اسلامی اخلاق مهمترو باارزش تر از قهرمانی است.

عزیزپور در پایان بااشاره به اینکه این بانوی محجبه مورد تجلیل و تقدیر فرهنگی قرار خواهد گرفت تصریح کرد:  دشمنان انقلاب و مردم بدانند اینگونه ترفندها تاثیری بر کم رنگ کردن ارزشهای اخلاقی اسلامی ورزشکاران ایرانی  نخواهدداشت‌.

لازم به ذکر است، ‍مارال مردانی جودوکار وزن ۷۸- کیلوگرم کشورمان در المپیک جوانان آرژانتین (فرزند رضا مردانی از قهرمانان اسبق کشتی ایران و لرستان و برادرزاده آرش، امین و اشکان و زنده یاد انوش مردانی از پهلوانان ایران و جهان) به دلیل نوع پوشش از حضور در مسابقات بازماند.

مارال مردانی جودوکار محجبه ایران که مسابقات پیش از المپیک را با حجاب پشت سر گذاشته بود، در یک قدمی تاتامی از رسیدن به مبارزه بازماند و ‌مسئولان فدراسیون جهانی در اقدامی ناجوانمردانه بدون اطلاع قبلی به ورزشکار، اجازه مبارزه با حجاب را به او‌ ندادند.