به گزارش خبرگزاری برناازلرستان؛منتظری در گفت وگو با رسانه ها ، اظهارکرد: این دوره به مدت 2 روز و با حضور ورزشکاران و بانوان علاقه مند به ورزش راگبی از شهرستان های خرم آباد، دورود، بروجرد و ...برگزار شد.

اوافزود: هیات انجمن های ورزشی استان لرستان در راستای توسعه و تقویت پتانسیل های ورزشی بانوان و همچنین توسعه سطح مهارت های علمی و عملی ورزشکاران و بانوان فعال در رشته های ورزشی، برگزاری دوره های مربیگری و ...را در رشته های مختلف در دستور کار قرار داده است.

منتظری تصریح کرد: توسعه و افزایش هرچه بیشتر فعالیت رشته های ورزشی بانوان در سطح همه شهرستان های استان در دستور کار این هیات قرار دارد.

او گفت:  این دوره با حضور مدرس توانمند راگبی خانم ناهید بیارجمندی که مربی تیم ملی راگبی بانوان کشور است، برای علاقه مندان بصورت تئوری و عملی، برگزار شده است.

منتظری خاطر نشان کرد: این دوره اولین دوره مربیگری درجه 3 راگبی در بخش بانوان است که در روزهای نوزدهم و بیستم مهرماه جاری با استقبال مطلوب ورزشکاران و علاقه مندان این رشته در شهرستان دورود برگزار گردید.

او بیان کرد: طی هماهنگی های صورت گرفته با خانم بیارجمندی مدرس دوره مقرر گردید اردوی مشترک تیم راگبی تهران جهت تقویت تیم بانوان استان در خرم آباد برگزار گردد.