به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان؛ طی مراسمی سرهنگ علی نجات کرمی به عنوان سرپرست فرماندهی یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان معارفه شد.

در این مراسم که با حضور مدیر کل، معاونین و کارکنان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان، جانشین فرمانده انتظامی، رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان در سالن همایش اداره کل برگزار شد، مهندس قاسمی ضمن قدردانی از زحمات عباس دولتشاهی فرمانده سابق یگان حفاظت اداره کل گفت: حفاظت از آثار فرهنگی تاریخی استان رسالت خطیر و ارزشمندی است که بر عهده یگان حفاظت اداره کل نهاده شده است.  

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان با اشاره به تعدد جاذبه های تاریخی و گردشگری استان گفت: بایستی قدر این داشته ها را دانست و حفاظت از این آثار باید با نظارت مدون و پیگیرانه در دستور کار یگان قرار گیرد.

سرهنگ میر احمدی جانشین فرماندهی انتظامی لرستان نیز در این مراسم ضمن تبریک به فرمانده جدید یگان حفاظت میراث فرهنگی لرستان گفت: این فرماندهی آمادگی دارد با تعامل و همکاری با یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی در راستای حفاظت از آثار تاریخی و فرهنگی استان تلاش نماید.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از سرهنگ عباس دولتشاهی فرمانده سابق یگان حفاظت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان، سرهنگ نجات علی کرمی به عنوان سرپرست این یگان منصوب و معارفه شد.