به گزارش خبرگزاری برنا ؛ کوروش امامی فر گفت: هیات فوتبال استان و اداره کل ورزش و جوانان فارس هم از نظر مالی و هم ازنظر معنوی کمک های زیادی به باشگاه قشقایی کرده اند و استعفای مدیر عامل این باشگاه دردی را دوا و مشکلات را حل نمی کند.

وی با اشاره به طرح موضوع استعفای مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز در فضای مجازی گفت: اینکه مدیرعامل این باشگاه بخواهد رفع مشکلات خود را از طریق شبکه های اجتماعی و رسانه ها انجام دهد، کار درستی نیست و تنها تیم را به حاشیه می برد.

دبیر هیات فوتبال استان فارس اظهار داشت: اداره کل ورزش جوانان فارس به رغم اینکه نمی تواند به تیم های حرفه ای کمک کند مبلغ 300 میلیون تومان به تیم قشقایی کمک کرده است و ما نیز در هیات فوتبال همه کار برای موفقیت تیم های فجر و قشقایی انجام خواهیم داد و روند کمک ها ادامه دارد.

امامی فر ادامه داد: برای برون رفت تیم قشقایی از این دست مسایل حاشیه ای، نیاز است که مدیرعامل این باشگاه به جای صحبت در رسانه ها، جلسات کارشناسی برگزار کند تا مشکل حل شود.

دبیرهیات فوتبال فارس بیان داشت : بیانیه مدیران عامل باشگاه های استان فارس در مورد حمایت هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان نیز گواه این ادعا است که ما کمک کرده ایم.

او بیان کرد: کمک اداره کل ورزش و جوانان به تیم های فوتبال فارس در تاریخ ورزش بی سابقه بوده و بی انصافی است که بخواهیم اینگونه حمایت ها را لوث کنیم.

امامی فر افزود: باشگاه داری نیازمند داشتن برنامه و بودجه است و قرار نیست دولت به باشگاه های خصوصی کمک و تیم داری کند.

وی گفت: تیم قشقایی مشکلاتی از بابت پرداخت به هتل ها و ایاب و ذهاب دارد وهنوز هم از بابت انتقال تیم برق شیراز نیز بدهی دارد و بهتر است به جای فرافکنی به حل مشکلات بپردازد.

** بازداشت سرمربی قشقایی شیراز

امامی فر درمورد بازداشت سرمربی تیم قشقایی نیز افزود: ابراهیم طالبی سرمربی تیم پس از بازی با مس کرمان توسط نیروی انتظامی بازداشت شد و نمی دانم از بابت چه موضوعی این اتفاق افتاده است.

با وجود اظهار بی اطلاعی دبیر هیات فوتبال استان از علت بازداشت سرمربی قشقایی، شنیده شده مسائل شخصی علت این اتفاق بوده است.

تیم قشقایی شیراز چهارشنبه هجدهم مهرماه جاری در رقابت های فوتبال دسته یک کشور، مقابل تیم مس کرمان شکست خورد.

** بازهم از قشقایی حمایت خواهیم کرد

دبیر هیات فوتبال استان فارس در بخش دیگری از این گفت و گو اظهار داشت: باز هم از تیم قشقایی حمایت خواهیم کرد و وظیفه داریم برای صعود تیم های فجر و قشقایی به لیگ برتر همه کار کنیم.

تیم قشقایی شیراز بیست وسوم مهرماه در هفته هشتم رقابت های فوتبال لیگ دسته یک کشور در تهران به مصاف تیم بادران این شهر خواهد رفت.

این تیم هم اینک پس از انجام 6 بازی با 10 امتیاز در رده هفتم جدول است.

در رقابت های فوتبال دسته یک کشور 16 تیم حضور دارند و به صورت دوره ای با هم بازی می کنند.