به گزارش خبرگزاری برنا؛ امیر غفرانی با تبریک پیشاپیش فرا رسیدن هفته تربیت بدنی به جامعه ورزش گفت: هر ساله از 26 مهر الی 2 آبان به عنوان هفته تربیت بدنی، زمانی فراهم می گردد تا بیشتر به زحمتکشان و تلاشگران عرصه ورزش پرداخته شود.

وی با بیان این که " هفته تربیت بدنی بزرگترین فرصت برای نمایش دستاوردهای ورزش است " عنوان کرد: این هفته، هفته ای مختص ورزشکاران، هیئتهای ورزشی، پیشکسوتان و تمامی جامعه ورزش است که سهم بسزایی در زندگی بسیار از افراد بخصوص جوانان دارد.

غفرانی افزود: استان البرز به عنوان یکی از ورزش خیز ترین استانهای کشور، در همین راستا و متقارن با این ایام برنامه های متعدد و متنوعی را برای گرامیداشت این هفته تدارک دیده است.

وی با بیان این که " البرز در عرصه ورزش همواره سربلند بوده است " اضافه کرد: در هفته تربیت امسال، اداره کل ورزش و جوانان استان البرز بیش از 430 برنامه در دو حوزه ورزشی و فرهنگی تدارک دیده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز ادامه داد: این برنامه ها شامل مواردی همچون مسابقات مختلف ورزشی، دیدار با خانواده شهدای ورزشکار، برپایی نمایشگاه های ورزشی، برنامه های ورزشی خانوادگی، جشنواره و همایش های گوناگون، افتتاح اماکن ورزشی، تجلیل از قهرمانان ورزشی استان، برگزاری اردوهای فرهنگی، اجرای کارگاه های آموزشی و مشاوره ای و ... خواهد شد.

وی با اشاره به اجرای جشن افتتاحیه هفته تربیت بدنی گفت: ردز 30 مهرماه در همایشی بزرگ و باشکوه و باحضور تمامی هیئتهای ورزشی استان البرز، جشن هفته تربیت بدنی در ورزشگاه دکتر شریعتی کرج برگزار می شود.

غفرانی در پایان تصریح کرد: جا دارد به نوبه ی خود از تمامی همکارانم در اداره کل و ادارات شهرستانی، مسئولان هیئت های ورزشی، ورزشکاران، پیشکسوتان، داوران و مربیان استان البرز که خالصانه و عاشقانه در راه توسعه، رشد و تعالی ورزش استان تلاش و خدمت می کنند تشکر و قدردانی داشته باشم.