به گزارش برنا،هوشنگ افشار در نشست خبری که در سالن همایش های مجموعه حسین رضا زاده برگزارشد، اظهارکرد: مسابقات ووشوی قهرمان کشور و انتخابی تیم ملی بزرگسالان با شرکت 34 تیم از سراسر کشور و حضور حدود 300 ورزشکار طی روزهای 12 تا 14 آذرماه در سالن 6 هزار نفری حسین رضازاده برگزارخواهد شد.

وی ادامه داد: استان اردبیل به خاطر میزبانی این دوره از رقابت‌ها با دو تیم در بخش ساندا و تالو حضور خواهد داشت.
رئیس هیات ووشوی استان اردبیل تصریح کرد: با حمایت مسوولان استانی این فرصت برای ووشوکاران استان فراهم شد که در شهر خود میزبان مسابقات ووشوی کشور باشند و بی شک این رقابت در استان باعث توسعه این رشته ورزشی در اردبیل خواهد شد.
افشار بیان کرد: در این دوره از رقابت‌ها 40 داور از سراسر کشور حضور خواهند داشت و پنج نفر از داوران اردبیلی نیز در این مسابقات حضور خواهند داشت.
وی افزود: استان اردبیل در چند سال اخیر در رشته ورزشی ووشو در بخش ساندا بیشترین مدال را از مسابقات جهانی و آسیایی برای اردبیل به ارمغان آورده و این نشان از ظرفیت ووشوی در استان است.
رئیس هیات ووشوی استان اردبیل اضافه کرد: شانس ووشوکاران استان اردبیل برای مدال آوری در این مسابقات بالا بوده ولی هدف ما کسب یکی از سکوهای تیمی رقابت‌های قهرمانی کشور خواهد بود.