به گزارش خبرگزاری برنا؛ نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و استاندار کرمانشاه در پیام مشترکی مردم استان کرمانشاه را به حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان دعوت کردند.

پیام مشترک آیت‌الله علماء -نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و  هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه به مناسبت فرا رسیدن ۱۳ آبان به این شرح است:

همه ساله روز ۱۳ آبان برای ملت هوشیار و با بصیرت ایران اسلامی یادآور خاطرات صفوف به هم پیوسته و مستحکم فرزندان انقلابی این دیار در شکستن دیوار استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار است که فریاد ستم ستیزی ملت ایران را در جای‌جای گستره هستی طنین‌انداز کرد و موجب روشن شدن قلوب آزادگان جهان شد.

در این روز که به تعبیر حضرت امام راحل(ره) انقلاب دوم نامیده شد، فرزندان فرهیخته سرزمین شور و حماسه، توانستند با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، هیمنه این اهریمن جهانی را در افکار عمومی مردم جهان درهم بشکنند و ندای حق‌طلبی خود را به گوش جهانیان برسانند.

هم اکنون که حقانیت پیش‌بینی مقام معظم رهبری از بدعهدی و بی‌صفتی رژیم غدار حاکم بر آمریکا برای همه روشن شده است، بیش از هر زمان دیگری مراد آن پیر فرزانه از «شیطان بزرگ» خواندن این رژیم منحوس بر همگان واضح و مبرهن است.

بی‌تردید مردمان ولایت‌مدار و باغیرت دیار کرمانشاه که مرزداران سربلند کیان مقدس کشور اسلامی بوده و هستند،  امسال نیز همچون سالیان گذشته با حضور فراگیر و گسترده در راهپیمایی دشمن شکن ۱۳ آبان، ضمن ابراز انزجار خود از سیاست‌های پلشت استکبار جهانی، با آرمان‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق خواهند نمود.

راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان در شهر کرمانشاه از ساعت 9 و 30 صبح در مسیر چهارراه مدرس به سمت مسجد جامع برگزار می‌شود.