به گزارش برنا از اراک، حجت الاسلام سید «علی حسینی پور» یکشنبه در آیین راهپیمایی 13 آبان در افزود: 13 آبان صحنه اتحاد و انسجام ملت ایران و بیانگر روحیه استکبارستیز آنان است و ملت انقلابی با حضور گسترده در راهپیمایی پیام معناداری به آمریکا دادند.

مردم مومن و انقلابی با حضور گسترده در راهپیمایی نشان دادند که از تحریم و تهدید دشمن نمی ترسند و تا پای جان از انقلاب و نظامشان دفاع می کنند.

وی اظهارداشت: یوم الله 13 آبان یادآور سه حادثه مهم تاریخی، تبعید امام راحل، به خاک و خون کشیدن دانش جویان و دانش آموزان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ایران است.

امام جمعه خمین گفت: حضور با شکوه دانش آموزان در این روز به استکبار جهانی اعلام کرد که جوانان ایران اسلامی آگاه و بصیر هستند و با همت و اراده خود آینده کشورشان را می سازند.

حجت الاسلام حسینی پور اظهار داشت: ملت ایران درس آموخته مکتب حسینی هستند و همیشه در صحنه ایران اسلامی مبارزه با طاغوت و استکبار را آغاز کردند و با ایمان به وعده های الهی در این مبارزه پیروز می شوند.

وی تاکید کرد: دانش آموزان به عنوان نسل سرنوشت ساز با حضور خود نشان دادند که می توانند پرچم پر افتخار انقلاب اسلامی را همواره برافراشته نگه دارند.

امام جمعه خمین افزود: دشمنان نظام امروز ضعیف تر از گذشته شدند و توان مقابله با اقتدار و عظمت جهانی انقلاب اسلامی را ندارند.

دراین راهپیمایی قطعنامه هشت بندی قرائت شد.

شهرستان خمین از توابع استان مرکزی دارای 105 هزار نفر جمعیت است.